هنرمندان وپیشکسوتان فوتبال با تعطیلات رویایی به برزیل می روند!

قرارداد پروژه یارداوزدهم با موسسه توریستی تعطیلات رویایی. هنرمندان وپیشکسوتان فوتبال با تعطیلات رویایی به برزیل می روند!

به گزارش روابط عمومی پروژه فرهنگی هنری یار دوازدهم نشست خبری معرفی آژانس هواپیمایی تعطیلات رویایی برای اعزام هنرمندانو پیشکسوتان فوتبال به جام جهانی برزیل 2014 در قالب پروژه«یار دوازدهم» صبح روز چهارشنبه 24 اردیبهشت با حضور پرویز بک زاده مدیر عامل آژانس مسافرتی تعطیلات رویایی، عزیز الله محمدی رئیس اتحادیه باشگاهای فوتبال ایران، سید جواد هاشمی تهیهکننده پروژه فرهنگی یار دوازدهم و سید مرتضی دارابی مدیر روابط عمومی پروژه یار دوازدهم در محل اتحادیه باشگاههای فوتبال ایران برگزار شد.

سیدجواد هاشمی تهیه کننده پروژه فرهنگی یار دوازدهم در ابتدای نشست در سخنانی گفت: مراحل مختلف سفرهنرمندان به جام جهانی انجام شده است.  این پروژه باهمکاری اتحادیه فوتبال و شخص عزیزمحمدیانجام گرفته است. وی افزود: مستند «یار دوازدهم» در 6 قسمت و درزمانی که هنرمندان دربرزیل حضور دارند ضبط می شود ولی به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان و احتمال عدم استقبال مردم،بعد ازجام جهانی فوتبال در شبکه خانگی توزیع می شود.

هاشمی ادامه داد: ازاعضای تیم فوتبال هنرمندان من و محسن تنابنده در این سفر فقط حضور داریم و حضور سایر اعضا تیم هنرمندان در این سفر منتفی است. همچنین هنرمندانی که در جشن ضیافت که در سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) برگزار شد حضور داشتند و از آنها عکس و فیلم آنها درمطبوعات و رسانه هامنعکس شده به نوعی عضو پروژه «یار دوازدهم» محسوب می شوند. وی خاطرنشان کرد: البته دراین بین با یک سری از هنرمندان قراردادی بسته شده است که فقط در مسابقه  حاضر خواهند بود و ما را در سفر برزیل به دلایل مختلف از جمله پروژه های کاری نمی توانند همراهی کنند که بابت حضورشان در مسابقه مبلغی را دریافت خواهند کرد اما هنرمندانی که در برزیل ازآنها عکس و فیلم تهیه خواهد شد وبعد ازبازگشت نیزدرمسابقه 22 قسمتی «یاردوازدهم» حضور خواهند داشت وتمامی هزینه های سفرشان پرداخت می شود.

 تهیه کننده پروژه فرهنگی «یار دوازدهم» اضافه کرد: البته در طرح اولیه این پروژه قرار بود تا با محوریت چند خواننده پاپ تعدای هنرمند و ورزشکار گرد هم بیایند کههرچه گذشت شاهد افزایش و گسترده شدن تعداد هنرمندان و ورزشکاران اعزامی به برزیل شدیم.

هاشمی درباره اینکه چرا انتخاب هنرمندان برعهده مردم گذارده نشد و صداو سیما خود را یاردوازدهم می داند اذعان کرد: این هم طرح خوبی بود که انتخاب هنرمندان را به مردم بسپاریم اما متاسفانه به ذهن ما نرسید. بالاخره ما درچارچوب تصمیمات اسپانسرگام برمی داریم ولی اگراین طرح به فکرمان می رسید با اسپانسر مطرح می کردیم.

وی افزود: اینکه صدا و سیما خود را «یاردوازدهم» میداند باعث خوشحالی است. چون همه ما «یار دوازدهم» تیم ملی هستیم و مطمئن هستم با حمایت تمامی مردم تیم ملی ازگروه خود صعود می کند.

هاشمی تصریح کرد:متاسفانه درجام جهانی قبل خلاء بزرگ عدم وفاق هم وطنان ایرانی مشاهده شد ولی امسال امیدواریم که وفاق ملی با این پروژه شکل بگیرد. در حقیقت تلویزیون یار دوازدهم تیم ملی در برزیل محسوب می شود.وی گفت: فیلم «رویای من برزیل» که توسط محمد حسین لطیفی ساخته می شود ربطی به پروژه «یار دوازدهم» ندارد و لطیفی این فیلم را دربرزیل و بعد ازجام جهانی می سازد. در قالب این پروژه سریال «دربست برزیل» با حضور هنرمندان اعزامی به برزیل وبعد از بازگشت به ایران ساخته می شود.

عزیز محمدی رئیس باشگاهای فوتبال ایران نیز در ادامه نشست گفت: تا امروز صحبتهای مختلفی پیرامون این پروژه در مطبوعات و جراید شده است. برای نخستین بار  بخش خصوصی وارد چنین پروژه ای شده و زمانی هم این بخش خصوصی پای کار بیاید دو هدف دارد. نخست اینکه یا برای رضای خداوند است و یا اینکه به دنبال   درآمدزایی است.وی افزود: هدف ما هم از همکاری و کمک گرفتن از بخش خصوصی ساماندهی هنرمندان و ورزشکاران برای اعزام هر چه بهتر به برزیل است. البته  ما در انتخاب هنرمندان اعزامی به برزیل هیچ نقشی نداشتیم ولی درمورد ورزشکاران صحبت ها و مشاوره هایی انجام داده ایم.

محمدی ادامه داد: امروز قراردادی که با پرویز بک زاده، مدیر عامل آژانس مسافرتی تعطیلات رویایی بسته شده نهایی می شود. کار نهایی شده وهنرمندان و ورزشکاران  اعزامی به برزیل نیز مشخص شده اند. امیدواریم که درآینده بخش خصوصی رغبت بیشتری برای مشارکت از خود نشان دهد.وی خاطرنشان کرد: در ابتدای این پروژه  قرار بود که 65 هنرمند و ورزشکاردرقالب این پروژه با ما همکاری داشته باشند ولی سرمایه گذار بعد از بررسی تعداد آن را کاهش داد که به رقم 40 نفر رسید.

رئیس اتحادیه باشگاه فوتبال ایران تصریح کرد: بر خلاف گمانه زنی ها و صحبت هایی که در گوشه و کنار شنیده می شود حتی یک ریال هم از پول دولت و بیت المال  دراین پروژه وجود ندارد.محمدی اضافه کرد: درنظر داریم تا با همکاری با اسپانسر پروژه یعنی هومن طالبی و باکمک مراکز مختلف از جمله سفارت ایران در برزیل  در قالب این پروژه، گردهمایی هایی را در جهت افزایش وفاق ملی داشته باشیم که ایرانی هایی که در خارج از کشور هستند در آن حضور پیدا کنند.

پرویز بک زاده مدیر عامل آژانس مسافرتی تعطیلات رویایی نیز در سخنانی گفت: مسیری که برای سفر هنرمندان و ورزشکاران حاضردراین پروژه به برزیل درنظر  گرفته شده بر اساس جذابیت های برزیل و برنامه زمان بندی شده تیم ملی فوتبال ایران است.وی افزود: نوع خدماتی که ارائه خواهیم کرد مطلوب بوده و بر اساس  استانداردهایی خواهد بود که در شان و جایگاه رفیع هنرمندان و ورزشکاران باشد. همچنین قیمت خدماتنیز براساس جایگاههای هتل است که دارد و کلیه این اطلاعات در سایت آژانس مسافرتی تعطیلات رویایی وجود دارد.

مسعود تکیه مدیرعامل شرکت حام آوران نیز در این نشست گفت: سامانه پیام کوتاهی برای این پروژه درنظر گرفته شده که شامل 220 سوال است. از این تعداد 60 سوال  مربوط به پیش بینی افراد همراه تیم ملی به برزیل از بازی هاست و 160 سوال دیگر نیز پیرامون پیش بینی مردم است که از فردا روزانه برای مشترکین همراه اول و  ایرانسل ارسال می شود.

سید مرتضی دارابی مدیر روابط عمومی پروژه «یار دوازدهم» نیز در انتهای برنامه عنوان کرد: انتخاب آژانس تعطیلات رویایی از بین نزدیک به 10 آژانس مسافرتی  انجام شده است. مسیراعزام هنرمندان و هتل و اسکان توسط همین آژانس انجام می شود.وی افزود: هنرمندانی که برای این پروژه انتخاب می شوند بر اساس ویژگی هایی  برگزیده شده اند. البته تعدادی اعلام کردند که سر برنامه هستند و یا مشکل شخصی دارند کهافراد دیگری جایگزین آنها می شوند.

دارابی ادامه داد: به هنرمندانی که در این پروژه با ما همکاری دارند هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی شود و فقط هزینه سفر آنها پرداخت می شود. همچنین بسته های  فرهنگی به همراه برنامه های فرهنگی آمده شده که در برزیل درمیان هنرمندان و ایرانی های خارج از کشور توزیع می شود.مدیر روابط عمومی پروژه «یار دوازدهم»  خاطرنشان کرد: سایت پروژه تا 5 روز آینده بالا می آید. این سایت به آدرس یار دوازدهمwww.yare12.com و با چهار دامنه دات آی آر، دات نت، دات او آر جی و  دات کام برای اطلاع رسانی اخبار و فعالیت های پروژهطراحی شده است.

وی تصریح کرد: دراین پروژه پیش بینی شده کرده ایم تا امکان حضور 100 نفراز هنرمندان و پیشکسوتان فوتبال بر اساس شرایط مهیا شود که هزینه هر فرد در حدود  40 میلیون تومان برآورد شده است.

منبع : یار دوازدهم

 
33 دیدگاه


 1.    behnaz - 14/05/17

  مرسییییییییی رزی جون از اطلاع رسانی ات
  چه بهتر که رضا جونم :* :-X هم نمی ره واییییییییییی اگر می رفت من یکی کلافه بودم :(( :( :(( اینها همه از دعاهای من است :-D
  راستی رزی جون :* من برات یک میل فرستادم ولیییییی جواب ندادی :-W
  ممنون گلم ;)

  •     - 14/05/18

   خواهش. حتما نیومده. چون من اینباکسم عصری چک کردم.

 2.    negin - 14/05/17

  واي يعني بعد از ما رمضان مي اد!!!!!!!!!!! :(( :(( :(( :(( :((
  مرسي عزيزم.
  اقاي گلزار جز ان هنرمندان هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-S

  •     - 14/05/18

   نیدونم راستش. فکرکنم باید بشینیم منتظر نشست سوم باشیم..قطعا تواون یکی نشست تصمیمهای جدید دیگه ای هم میگیرن :-D

 3.    negin - 14/05/17

  حالا خوب كه سايتشون حداقل راه مي افته!!!!!!!! :)
  ولي تا ماه رمضان…………………………………… :(( :(( :((

  •     - 14/05/18

   حالا مثلا تو سایتش چه اتفاقی قرار بیافته :-D به ما شوک میدن فقط :-D

   •    negin - 14/05/18

    رزيتا جونم چه عجب امدين دلم براتون تنگ شده بود. :-D

    اره به خدا چي مي خوان بنويسند ولي اينم دل گرمي. :)
    نشست سوم كي هست؟؟؟؟

    •     - 14/05/18

     ای جانم :* معلوم نیست کی هست…شایدم نذارن

 4.    zeinab - 14/05/17

  پس ینی ظاهرا فعلا خبری از توضیع دی وی دی نیس دیگه…اون کرنومترم مثه اینکه واسه افتتاح سایت بوده ما الکی داشتیم ذوق مرگ میشدیم :-|
  به هر حال من یکی که اینبارم درست وحسابی نفهمیدم قراره چی کار کنن..در هر حال موفق باشن

  •     - 14/05/18

   بله ظاهرا! تو منو بگو هی به بابام گفتم برو ویدئو کلوپ دی وی دی اومده….میرفت می گفت اصلا نمیدونستن این چیه؟! تو نگو ماسر کار بیدیم :-D

   •    negin - 14/05/18

    دقيقا پدر منم رفته بود اصلا نمي دونستن چيه هست!!! =))
    خودمم رفته بودم ببينم امده گفتم يار دوازدهم مغازه دار تا 5 دقيقه هنگ كرد. ^#(^

 5.     - 14/05/17

  گلزار میره ؟ یا نه؟ من تو این فکرم اقای گلزار چه طوری همیشه همه درسهارو 20 میشد من امروز هر کاری کردم بازم امتحان دینی دادم 1نمره غلط دارم B-) گلزار مخ بود خوش بحالش

  •    negin - 14/05/17

   واقعا!
   تازه من موندم ماشالله هزار ماشالله چه جوري مي تونه به همه ي كاراشون برسند.
   من كه هر كاري مي كنم وقت كم مي ارم. :)

  •    zeinab - 14/05/17

   مشکل از دبیر دینیتونه :-D اگه دبیر دینیتون بعضیا می بودن حتما بیست میشدی :-D

  •     - 14/05/18

   فکر کنم ادبیاتش همیشه بیست می شد. :)

   •    negin - 14/05/18

    صد در صد

 6.     - 14/05/17

  اوووووف چهه طولانيه :))
  يكي خلاصشو بگه به من لدفا :-D

  •     - 14/05/17

   هنگامه :))

  •     - 14/05/17

   اگه فهمیدی به منم بگو :)) :))

  •     - 14/05/17

   :)) اینهمه منتظرش بودیم…حالا میگه 6 قسمته بعد ماه رمضون میدیمش بیرون!!!!! همه بازیگراهم نمیرن… ظاهرا قراره رضاو بعضی ها دیگه که قبلا مشخص کرده بودن توقسمته مسابقه باشن!! آخرش تکلیفشون باخودشون معلوم نیست…هی نشست میذارن…هی تصمیماشونو واسه پروژه کن فیکون میکنن :))

   •    تکتا - 14/05/17

    آآآآآآآآآی دق میدن آدمو هاااااااا….آآآآآآخخخخ گفتی رزی جوووووووون!!!!!!!اصلا یکی اون چوبو به من بده ببینممممممم :)) !!!!خخخخخخخخخخخخخخخخ…هههههههههه…چه بهتر که عمو رضا نمییییییییرههه…شهر در امن و اماااان است آسوده بخوابییییییمممم =)) :))
    مرررررررررررسی مامان رزی واسه اطلاع رسانیت عزیییییز دلممممم :* :* :*

    •     - 14/05/18

     خواهش… ولی هنوز چیزی معلوم نیست! کلا این پروژه ام مبهمه مثه مادر قلب اتمی

   • editor4
       editor4 - 14/05/18

    من یکی که کلا از این پروژه و اخبارو فیلم و … ناامید شدم بس که هر دفعه یه چیزی میاد بیرون.فقط تنها حسنش اینه بعد این نشست دوم به قولشون وفا کردنو سایت امروز فعال شد باکلی خبر قدیمی :/

    •     - 14/05/18

     هردفعه یه چیز میگه! قبلا که گفتن 24 قسمته….الان میگه 6 تا اونم بعد ماه رمضون.

 7. goli276
     goli276 - 14/05/17

  بچه ها اقای گلزار میرن برزیل یا نمیرن؟؟؟

  • editor4
      editor4 - 14/05/18

   میرن عزیزم

  •     - 14/05/18

   من یکی آخرش این موردو نفهمیدم :-D

 8.    nastaran - 14/05/18

  بعد ماه رمضان که خیلی دیره ! :((

 9.    sepide - 14/05/18

  اوففففففففففففف عجبااااااا این همه دیگه باید صبر کرد تازه اونم تو شیشو بش ای خدا ما گلزاریا مگه عیوبم کلی دلمون و صابون زده بودیما

 10.    pariya - 14/05/18

  چقدر بد پس الکی اینقدر ذوق مرگ شدیم :(
  بعد ماه رمضان خییییییلییی دیره
  مرسی رزی جون از اطلاع رسانیت

  •     - 14/05/18

   خواهش عزیزممم

 11.    nastaran - 14/05/19

  بالاخره خبر نهایی چی شد؟آقای گلزار میرن؟


نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.