انتشار رسمی نسخه خانگی فیلم “رحمان ۱۴۰۰”

فیلم رحمان ۱۴۰۰ پس از طی فراز و نشیبی بسیار در زمان‌اکران و بعدها انتشار نسخه قاچاق ، روز جمعه ۱۶ اسفند در فیلیمو و چند سامانه دیگر ، بصورت رسمی منتشر خواهد شد .
رحمان ۱۴۰۰ که سومین کمدی پر فروش منوچهرهادی پس از «من سالوادور نیستم» و «آینه بغل» محسوب می شود؛سال گذشته همین ایام موفق به دریافت نوبت اکران نوروز ۹۸ شد و ظرف مدت کوتاهی توانست رکورد های فروش را جابجا کند.
.
اما این فیلم پس تعطیلات نوروز به دلیل عدم اعمال ممیزی های وارد شده در برخی نسخه های اکران، توقیف شد و هرگز بر پرده سینماها برنگشت. پنج ماه قبل نسخه مشکوکی از این فیلم با کیفیت بالا و بدون هیچ تگ سازمانی لو رفت.
.
در آن زمان تلاش هایی برای انتشار این فیلم توسط موسسه #هنرهای_تصویری_سوره صاحب رایت این فیلم صورت گرفت و حتی در مقطعی عنوان شد که در آینده ای نزدیک توسط پخش دنیای هنر منتشر می شود اما با توجه به عدم صدور مجوز پخش توسط ارشاد و تکثیر نسخه های لو رفته در دی وی دی و عرضه آن ها در سوپرمارکت ها و برخی مراکز فرهنگی با جلد های پک یا نایلونی پخش این اثر در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
.
حالا پس از ۱۱ ماه از توقیف و پس از پنج ماه از انتشار نسخه لو رفته سامانه های فیلم گردی و فیلیمو تصمیم گرفتند تا با صدور مجوز پخش نسخه رسمی و قانونی این کمدی را در بستر اینترنت منتشر نمایند. .
پخش این فیلم در روز جمعه توسط دو سامانه دیگر نیز تایید شده است و با این روند «رحمان ۱۴۰۰» اولین فیلم مهم در بستر نمایش خانگی یا تفریحات خانگی است که بدون پخش فیزیکی رسمی در بستر وی او‌دی منتشر خواهد شد
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.