محمدرضا گلزار در کنسرت بابک جهانبخش در تاریخ ۲ دی ۹۵

۹۵/۱۰/۲

کنسرت این خواننده به تهیه‌کنندگی شرکت «اکسیر نوین» در سالن میلاد روی صحنه رفت

جهانبخش درباره اولین مهمان ویژه خود گفت:«اولین تجربه اجرای زنده من در سال ۸۹ همراه او بود و اجرای خاطره‌انگیزی داشتیم و قرار است که به زودی خودش هم روی همین صحنه حاضر شود.» او با این توضیحات از «محمدرضا گلزار» نام برد و این بازیگر و خواننده مطرح به ابراز احساسات حاضرین پاسخ داد.

*محمدرضا گلزار: اجرایی جذاب و حرفه‌ای از بابک جهانبخش و گروهش دیدم

محمدرضا گلزار پس از پایان برنامه در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» این دیدگاه را درباره اجرای بابک جهانبخش داشت:«اجرایی جذاب و حرفه‌ای از بابک جهانبخش و گروهش دیدم. چهار پنج سال است که با همین گروه در حال اجرا هستند و توقعی غیر از این هم نداشتم. بهترین نوازنده‌های حال حاضر در ارکستر بابک ساز می‌زنند که همگی از دوستان خوب من هستند.»

او به سوال ما درباره روند اجراهای بابک جهانبخش از اجرای سال ۸۸ که با هم داشتند تا امروز را اینگونه بیان کرد:«آن اجرا در سال ۸۸ برگزار شد و برنامه بسیار خاطره‌انگیزی بود و من فقط در آن برنامه درامز نواختم. بابک جهانبخش و «مازیار فلاحی» اولین کنسرتشان در تهران بود. «امیر طبری» و «سهراب پاکزاد» هم در آن برنامه حضور داشتند که هرکدام از این دوستان پنج قطعه را اجرا کردند. به نظر من بابک از همان ابتدا که در کنار هم اجرا کردیم بسیار توانمند بود و این اجرای اخیرش را با موفقیت روی صحنه برد.»

منبع:
اختصاصی سایت موسیقی ما

بخش دیدگاه‌ها غیرفعال است