اولین کنسرت تهران محمدرضاگلزار _۲۰ اسفند ۹۵

کنسرت پرشور «محمدرضا گلزار» در واپسین روزهای زمستان برگزار شد

نخستین کنسرت محمدرضا گلزار در شهر تهران در حضور تعداد زیادی از ستاره های موسیقی و سینما از جمله ساره بیات و حسین یاری برگزار شد.

به گزارش هفت هنر محمدرضا گلزار در روند فعالیت‌های جدی خود در عرصه موسیقی ، پس از اینکه کنسرتی را در بندرعباس برگزار کرد، با نخستین اجرای خود درشهر تهران روی صحنه رفت.
کنسرت گلزار در شهر تهران با نیم ساعت تأخیرآغاز شد و در ابتدای برنامه ثانیه شماری ۶۰ ثانیه ای برای حضور این خواننده روی صحنه پخش شد.
 در ابتدای این برنامه تصاویری از برخی فیلم‌هایی که محمدرضا گلزار تاکنون در آن ها به ایفای نقش پرداخته، پخش شد.
در میان این آثار تصاویر فیلم‌های “آتش بس”، ” توفیق اجباری” ، “کما” ، ” بوتیک”  و سریال‌های ” ساخت ایران” و ” عاشقانه” دیده می شد.
گلزار پس از حضور روی صحنه خطاب به هوادارانش که برای حضور او روی صحنه لحظه شماری می کردند، گفت: امیدوارم امشب ، شبی پرخاطره را برایتان رقم بزنم.
اعضای گروه محمدرضا گلزار ۱۲ نفر بودند که از این میان ۱۰ نوازنده آقا و ۲ نفر خانم روی صحنه حضور داشتند.
با توجه به اینکه در کارنامه محمدرضا گلزار درعرصه موسیقی یک اثر با عنوان “روز برفی” وجود دارد که در این اثر، این بازیگر با زنده یاد مرتضی پاشایی همخوانی کرده است، گلزار در لحظه های آغازین نخستین کنسرت خود درشهر تهران از این خواننده جوان یادی کرد و از حاضران خواست تا برای آرامش روح این هنرمند ، فاتحه ای بخوانند.
در بخشی از این برنامه، گلزار با معرفی بازیگران سریال درحال پخش “عاشقانه” از آن ها به عنوان طرفداران تیم بارسلونا یاد کرد و از آن دسته مخاطبان  حاضر در سالن که طرفدار این تیم هستند، درخواست کرد تا به افتخار این تیم هورا بکشند.
 ساره بیات ، حسین یاری، پانته آ بهرام، هومن سیدی و یکتا ناصر به عنوان بازیگران و منوچهر هادی به عنوان کارگردان سریال “عاشقانه” میهمان کنسرت زمستانی محمدرضا گلزار بودند.
همچنین زانیار خسروی خواننده موسیقی پاپ نیز دیگر میهمان کنسرت شهر تهران گلزار بود.
زانیار خسروی و محمدرضا گلزار در سریال بدون سرانجام ” عشق تعطیل نیست” با یکدیگر همبازی بودند.
بازیگر فیلم “سلام بمبئی” همچنین در بخش دیگری از این برنامه گفت: به دلیل اینکه نخستین مرتبه است که در تهران روی صحنه می روم، کمی استرس دارم.
نخستین کنسرت محمدرضا گلزار در شهر تهران در دو نوبت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به همت مؤسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین برگزار شد.
گلزار همچنین نخستین کنسرت شهر تهران خود را با اجرای قطعه” جات خالیه” به پایان برد.

آقای سوپراستار در حالی شب گذشته کنسرت مستقل خود را با گروه “ریزار” آغاز کرد که چندی پیش در بندرعباس نیز روی صحنه رفته بود.

در ابتدای ورود به سالن نمایشگرهای داخل سالن تصاویر گلچین شده از فیلم‌های گلزار (فیلم “مادر قلب اتمی”، “خشکسالی و دروغ”، سریال “عاشقانه”، فیلم “آتش‌بس” و فیلم “کما”) نمایش داده می‌شد، سپس اعضای گروه روی سن آمدند.

آغازگر برنامه با حضور گلزار روی صحنه و اجرای قطعه “باور کن دنیامی” بود، این هنرمند بعد از اتمام این قطعه ضمن تشکر از ارکسترش رو به حضار گفت: در آخرین هفته‌های اسفند هستیم و امیدوارم امشب برای همه شما شبی پرخاطره باشد. قطعه بعدی “بگو آره ” بود.

با اتمام دومین قطعه نوبت به معرفی مهمانان ویژه رسید و گلزار مهمان خود را این‌طور معرفی کرد: عالی‌جناب فرمان آرا در این سالن هستند!

بعد از معرفی، گلزار از مردم خواست برای مرتضی پاشایی فاتحه خوانده و دقایقی را به احترامش سکوت کنند.

اجرای قطعه “روز برفی” فضای غم‌آلود کنسرت را شکسته و در ادامه قطعه “کار رو به اینجا رسوندی” اجرا شد.

معرفی عوامل سریال “عاشقانه” و یادآوری سالگرد ازدواج کارگردان سریال منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر از دیگر اتفاقات این کنسرت بود که توسط خواننده تبریک گفته شد.

“چطوری دیوونه” عنوان قطعه بعدی بود. بعد از اجرای قطعه “لعنتی” گلزار رو به سن خاطره جالبی از خود در یک کنسرت را این‌طور تعریف کرد: در بندرعباس مهمان کنسرت حمید عسکری بودیم و فقط یک تراک به پایان برنامه باقی مانده بود که حراست سالن از مردم خواست سالن را ترک کنند، در این گیرودار دو جوان اصرار فراوان برای گرفتن عکس یادگاری با من را داشتند و من خواستم به این سمت گیت بیایند، این دو ۷ بار عکس گرفته و هر بار اعلام می‌کردند عکس خوب نشده و در حین گرفتن عکس بالا و پایین می‌پریدند که برایم جای تعجب داشت.

وی افزود: بعد از اتمام کار راضی شده و من را رها کردند به داخل ماشین رفتم و همانجا متوجه شدم کیفم در جیبم نیست! آری آن‌ها بالا پریده و کت من را بالا زده و دیگری کیفم را دزدیده بود.

بعد از این خاطره مردم شروع به تشویق کردند اما این خواننده با خنده و کمی گلایه گفت: این جوان‌ها تشویق ندارند به افتخارشان دست نزنید. آن‌ها جیب من را زدند…!

اشوان خواننده پرطرفدار پاپ از دیگر مهمانان ویژه این کنسرت بود که معرفی شد. سپس قطعه ” دلم شکست” اجرا شد. او بعد از اجرای این قطعه گفت که علاقه زیادی به این کار دارد. “نگو نه” قطعه بعدی بود.

بعد از اجرای ” از تو چه پنهوون” گلزار هنر نوازندگی خود را با زدن پرکاشن، و درامز و گیتار به رخ همگان کشید.

معرفی اعضای ارکستر بعد از اجرای قطعه “بهت عادت کرده بودم” انجام شد.

 “چی شد”هم پایان‌بخش این کنسرت بود. به درخواست حضار “بگو آره” دوباره اجرا شد.

چطوری دیوونه، بهت عادت کرده بودم، بگو آره، لعنتی، نگو نه، دلم شکست، از تو چه پنهون، چی شد، کار رو به اینجا رسوندی، باور کن دنیامی و… قطعات اجرایی در این کنسرت بودند.

گروه ارکستر “ریزار” به سرپرستی حامد برادران گلزار را در این کنسرت یاری کردند.

کنسرت محمدرضا گلزار به تهیه‌کنندگی شرکت “اکسیر نوین” به مدیریت رضا خانزاده برگزار شد.

بخش دیدگاه‌ها غیرفعال است