سومین کنسرت محمدرضا گلزار در تهران ۸ شهریور ۹۶

 

محمدرضا گلزار خواننده و بازیگرسرشناس این روزهای موسیقی پاپ شامگاه هشتم شهریور در سالن میلاد نمیاشگاه تهران به روی صحنه رفت .

تازه‌ترین کنسرت محمدرضا گلزار شامگاه چهارشنبه ۸ شهریورماه و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و این خواننده پس از ماه‌ها با هوادارن خود دیدار تازه کرد.

اولین چیزی که در این کنسرت به چشم میخورد طراحی زیبای استیج بود، در دو طرف صحنه دو سکو قرار داشت که نوازنده پرکاشن و نوازنده درامز در آنجا به نواختن پرداختند.

چطوری دیوونه اولین قطعه اجرایی این کنسرت بود که با تشویق بسیار هوادارن این خواننده همراه بود.

در ادامه قطعات بگو آره و عاشق نبودی اجرا شد و پس از اجرای این دو قطعه، گلزار گفت : امشب برای این اجرا بیشتر از همیشه ذوق و استرس بسیاری داشتم و این اولین اجرایی است که هیجان زیادی دارم.

قطعات به من خیلی بدی کردی، کارو به اینجا رسوندی، چی شد، باور کن دنیامی، تو که نیستی، لعنتی در این کنسرت اجرا شد.

پس از اجرای این قطعه، گلزار امیرعباس رجبیان را به‌عنوان مهمان ویژه این کنسرت معرفی کرد و وی با تشویق هواداران به روی استیج آمد و گفتگوی کوتاهی با گلزار داشت. امیرعباس همچنین قسمتی از قطعه بخشش حمید صفت را اجرا کرد. پس‌ازآن گلزار گفت: «امیدواریم که هر چه زودتر مشکل حمید صفت عزیز هم برطرف شود و به‌ زودی شاهد حضور دوباره‌اش در عرصه موسیقی باشیم.

سپس امیرعباس نیز پس از درخواست گلزار، قسمتی از قطعه همه رفتن این خواننده را اجرا کرد.

در ادامه کنسرت قطعات همه رفتن، من و اصلاً ندید، دلم شکست و روز برفی اجرا شد که قبل از اجرای قطعه روز برفی، گلزار از هواداران درخواست کرد تا برای شادی روح مرتضی پاشایی یک دقیقه سکوت کنند.

در این شب به یاد ماندنی، گلزار دقایقی به نواختن سازهای مختلف ارکستر ازجمله ویولن، گیتار، درامز و پرکاشن پرداخت که به‌شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

مجید قمری قهرمان آرنولد کلاسیک ایران که به تازگی وارد عرصه موسیقی شده است، دکتر ناصر و میلاد طهماسبی و نوید صعودی ازجمله مهمانان این کنسرت بودند.

حامد برادران (رهبر ارکستر)، فرزاد قماشچی (درامز)، حسین شریفی (ترومبن)، حسن فراهانی (ترومپت)، سپهر ارشاد (ویلن)، بنیامین بیانی (ساکسوفون)، علی شقاقی (گیتار باس)، خشایار جوزی (گیتار الکتریک)، علیرضا الیاسوند (گیتار الکتریک)، ماکان یعقوبی (پرکاشن)،

اعضای گروه ریزار را در این کنسرت تشکیل دادند.

گفتنی است؛ اجرای قطعه تو که نیستی با پخش تصاویری از سریال عاشقانه همراه بود.

این کنسرت به همت موسسه «اکسیر نوین» به مدیریت و تهیه‌کنندگی «محمدرضا خانزاده» برگزار شد.

بخش دیدگاه‌ها غیرفعال است