مسابقه ارتعاشات صنعتی (88/11/21)

گزارش بازی :

دیروز وقتی من به دم در باشگاه حجاب رسیدم با رنجروور سفید آقای گلزار که پارک شده بود ،مواجه شدم و متوجه شدم که ایشان تشریف آورده اند.وقتی وارد ورزشگاه شدم ایشان هم زمان با من وارد سالن شدند که یک کاپشن قرمز تنشون بود.برای اولین بار  ایشون با لباس ورزشی نیومده بودند.اول سونیا و دخترعمه هاش دیدم .بعد هم مینا جان،نغمه جان،غزال عزیز به همراه مادرش دیدم .آقای گلزار بعد از این که لباس هاشون عوض کردند ،مدتی دم در رختکن ایستادند و با موبایلشون حرف زدند که در همین حین یک عکاس ازشون عکس گرفت.آقای گلزار هم عصبانی شدند و پیش اون عکاس رفتند واون عکاس عکس هاشون پاک کردند.راستش امروز آقای گلزار خیلی سرحال نبودند به قول بهاره جان که می گه آقای گلزار یک روز شاد هستند یک روز دیگر بدخلق،البته به نظر من اکثر فروردینی ها همین طور هستند.بعد هم آویسا شمس و خواهرش ترانه جان ،زهرا دلشاد تشریف آوردند بعد هم شیما جونم اومد که به خاطر دیدن ما زودتر اومده بود و منو خیلی خوشحال کرد.بعد هم مژگان عزیز و مونای گلم اومدند و بعد هم بهاره جان به همراه بهناز اومدن که پیش من نشستند و بعد هم رکسانای عزیزم به همراه خواهرزاده اش و شفق جان و خواهرش تشریف آوردند.

جای سپیده،سحر،سارا،شهرزاد ش ،مریم (ساحل) ،فرزانه،ساحل واقعا خالی بود.

بعد از این که بازی شروع شد خیلی ها اومدند با آقای گلزار سلام و علیک کردند ،چون دیروز قرار بود از یک پیشکسوت والیبال تقدیر کنند والیبالیست های زیادی در ورزشگاه حضور داشتند ،که به همه اون پیشکسوت ها یک گل گلایل سفید دادند ویکی هم به آقای گلزار دادند ،همین طور به ایشون شیرینی تعارف کردند که اول آقای گلزار نمی خواست بردارند اما بعد با اصرار برداشتند و بعد هم در سطل آشغال با یک نشانه گیری خوب انداختند.

امروز حنجره مونا جون خیلی خوب نبود که باز از اون جمله باحالاش بگه اما 3تا خانوم هستند که از نزدیکان یکی از بازیکنان تیم ارتعاشات هستند به اسم سامان که دائم با کمک بهناز ارتعاشات تشویق می کردند.هر چقدر ما اومدیم مثلا هماهنگ کنیم که آقای گلزار تشویق کنیم نشد.

آقای گلزار هم اصلا به خودشون زحمت بلند شدن از روی صندلی نمی دادند ما هم که دیدیم ایشون سرحال نیستند ناامید تر شدیم.

راستی بعدا متوجه شدم نغمه جان برای آقای گلزار یک دسته گل آورده بودند که همون اول تقدیم ایشون کردند.

در آخر که باز تیم ارتعاشات باختند جناب آقای گلزار باز هم لباس هایشان را عوض کردند ،به خواهش رکسانا جان با خواهرزاده رکسانا یک عکس گرفتند و رفتند.

ضمیمه:

راستش دیدم چون به گفته بعضی بلاگ ها من خودم دارم احمق جلوه می دم.بهتر دیگه از این جلوه دادن بیرون بیام یکم خود واقعی ام نشون بدم.

این که یک رونمایی از خودم براتون می کنم.

این روز ها متوجه شدم وبلاگمون خیلی عالی شده و داره روز به روز پیشرفت می کنه،ماشالله چون اگه این طوری نبود موجب حسودی بعضی ها نمی شد که بگن وبلاگ لشکری درست کردند و کامنتاشون بالا رفته است.

مطلب دوم این که خوشحالم که ما الگوی خیلی از وبلاگ های گلزاری قرار گرفتیم ،به طوری که آشکارا و پنهان از ما تقلید می کنند و به ایده های وبلاگ ما رو روز به روز بیشتر و با سرعت بیشتر می دزدند.

خوشحالم که حداقل نو گرایی و خلاقیت ما برای این افراد که فاقد خلاقیت هستند و فقط تقلید بلدند مفید بوده است.

سوم این که بعضی ها واسعه ما پیغام می ذارند که چرا شکار لحظه ها می کنید شما در زندگی شخصی آقای گلزار دخالت می فرماید.

اجازه بدید ما هم یک بار از این وبلاگ ها تقلید بفرماییم که یکم خوشحال بشند .چون یک از کارهای این وبلاگ ها این است که جواب پیغام های خصوصی را به صورت علنی آپ می زنند.

در جواب این پیغام خصوصی:عزیزم این جک به هیچ کس نگو که آقای گلزار وقتی در ورزشگاه هستند دارند زندگی خصوصی می کنند چون بهتون می خندم.

اما محض اطلاع شما و دیگر افراد کنجکاو شخصا یک ماه پیش دی وی دی حاوی تمام عکس های گرفته شده توسط این جانب در اختیار آقای گلزار قرار دادم ،ایشان هیچ اعتراضی نداشتند.

سوم می شه لطف کنید در امور وبلاگ های دیگه دخالت نفرمایید.

بعد هم فکر می کنم بعضی وبلاگ ها باید اسمشون را عوض کنند بگذارند تکذیب نامه ،البته حق هم دارند چون کاری جز خواندن دیگر وبلاگ ها و تکذیب مطالب آن ها ندارند.اما من یک توصیه به این دوستان به عنوان یک خبرنگار دارم و اون این که رسانه ای که دائم در حال تکذیب اعتباری ندارد.

من واقعا متاسفم که نقش احمق جلوه دادن کنار گذاشتم.دوستان شاهد هستند بنده نزدیک به یک ماه و نیم است که سکوت کرده ام ،هر چند بخشش از بزرگان است که من تا همین دیروز بخشیده بودم اما دیدم انگار بعضی ها سکوت ما را مربوط به احمق بودن ما می دانند.و از سکوت ما که فقط برای ایجاد آرامش است سوء استفاده می کنند.

راستی دوستان گفته بودند بنده یک خبرنگار بسیار فضول هستم.البته فضول بودن برای هیچ خبرنگاری بد نیست.امیدوارم دوستان خود به این ویژگی دچار نشوند.

 

برچسب : محمدرضا گلزار,محمد رضا گلزار,گلزار,رسانه ای نو,رسانه ای نو برای محمدرضا گلزار,ریزار,سایت محمدرضا گلزار،رسانه نو,سوپراستار, سوپر استار,عکس های رضا گلزار,”محمدرضا گلزار”,”سوپراستار”,سوپراستار ایران,ستاره ی سینما,Mohammadreza Golzar,MohammadReza Golzar,Mrgolzar4.ir,Rezzar,rezzar,REZZAR,Celebrity,Famous person,Superstar,Star

برچسب اختصاصی : والیبال ایران,تیم والیبال ایران,تیم والیبال,مربی والیبال,رضا گلزار و والیبال,محمدرضا گلزار در تیم والیبال ارتعاشات صنعتی,ارتعاشات صنعتی,هنرمندان,عکس های تیم والیبال هنرمندان,عکس های تیم والیبال ارتعاشات صنعتی,گلزار والیبالیست,گلزار مربی والیبال,گزارش مسابقات والیبال,Volleyball,valibal,Erteashate san’ati volleyball team,Iranian Volleyball team,Volleyball of Iran,Mohammadreza Golzar & volleyball,volleyballist


نظر شما چیه ؟نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.