مراسم رونمایی از پوستر فیلم آینه بغل ، کیش

۹۶/۴/۲۶

جشن فیلمبرداری آینه بغل با کنسرت محمدرضا گلزار

جشن فیلمبرداری فیلم آینه بغل

جشن فیلمبرداری فیلم آینه بغل همراه با رونمایی از بزرگترین پوستر فیلم در جزیره کیش برگزار شد.

در این مراسم که شامگاه دوشنبه ۲۶ تیرماه برگزار شد، سیدامیر پروین حسینی یکی از تهیه‌کنندگان فیلم گفت: این فیلم کاملا شخصی است و هدف ما این است که با همه وجود سعی می‌کنیم فیلمی
بسازیم که مخاطب ببیند و دوست داشته باشد.

سیدامیر پروین حسینی با اشاره به پوستری که برای این فیلم طراحی شده است، گفت: بزرگ‌ترین پوستر فیلم در سینما برای این فیلم طراحی شده و این پوستر از لحاظ بزرگی در ۱۲۰ کشور بی‌رقیب است و ابعاد آن ۱۵ متر در ۱۰متر است.

منصور سهراب‌پور (تهیه‌کننده دیگر فیلم) نیز گفت: ما از فارابی و جای دیگر وام نگرفتیم و خودجوش حرکت کردیم. ساخت فیلم امروز بسیار سخت است زیرا ساخت یک فیلم حداقل یک و نیم میلیارد تومان هزینه دارد و درگیر کردن سرمایه برای یک فیلم ریسک بزرگی است.

وی ادامه داد: در آینه بغل دنبال یک قدم رو به جلو حرکت کردن بودیم و هدف ما فقط لذتی است که مردم می‌برند. وقتی ما هیجان مردم را در سالن‌های سینما می‌بینیم لذت می‌بریم. فیلم آینه بغل یک فیلم کمدی اجتماعی است و کمدی سطحی و لوده‌ای نیست و امیدواریم در زمان اکران هم موفق باشد.

وی با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی گفت: از تمامی اهالی رسانه و خبرنگاران که همیشه یاور سینما بودند تشکر می‌کنم زیرا سینما نیاز به اطلاع رسانی دارد.

در این مراسم محمدرضا گلزار و امیر عباس گلاب (خواننده جوان) قطعاتی را زنده اجرا کردند و هنرمندانی همچون منوچهر هادی، جواد عزتی، یکتا ناصر، مه‌لقا باقری، نازنین بیاتی، هادی
ساعی و روزبه معینی حضور داشتند.

بخش دیدگاه‌ها غیرفعال است