اولین اکران مردمی خشکسالی و دروغ (۲۸مهر) با حضور محمدرضا گلزار

۹۵/۷/۲۸

محمد‌رضا گلزار با مردم به تماشای «خشکسالی و دروغ» نشست

 

به گزارش فیلم‌نت نیوز،اکران مردمی فیلم «خشکسالی و دروغ» دیشب در پردیس سینمایی زندگی تهران برگزار شد. این مجموعه سینمایی در دو سانس میزبان تماشاگران و عوامل این بود. پدرام علیزاده کارگردان جوان فیلم «خشکسالی و دروغ» همراه با محمدرضا گلزار و علی سرابی دو بازیگر مرد اصلی فیلم، در این اکران حضور داشتند.
همچنین محمد شایسته و منوچهر هادی چهره‌های سینمایی دیگری بودند که در این مراسم همراه با مردم و عوامل فیلم، آن را تماشا کردند. منوچهر هادی به گفته خودش به دعوت محمدرضا گلزار به دیدن «خشکسالی و دروغ» آمده بود.

 

رضاگلزار:مطمئنم مردم سالن سینما را راضی ترک خواهند کرد

محمدرضا گلزار در حاشیه اکران مردمی فیلم «خشکسالی و دروغ» در سینما پردیس زندگی از مردم خواست از این فیلم حمایت کنند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران و بازیگر فیلم «خشکسالی و دروغ»، ‍ پدرام  علیزاده کارگردان و علی سرابی بازیگر دیگر فیلم، چهارشنبه شب را ر کنار مردمی که برای تماشای فیلم در سینما پردیس زندگی جمع شده بودند تا به تماشای فیلم «خشکسالی و دروغ» بنشینند،‌گذراند.  محمدرضا گلزار در گفت‌گو با دوربین «فیلم‌نت» تاکید کرد تلاش می کند در مراسم‌های اکران مردمی دیگر «خشکسالی و دروغ» هم حضور پیدا کند تا مردم را به تماشای این فیلم ترغیب کند.

ویدیو گفت‌و‌گو اختصاصی فیلم‌نت نیوز با محمدرضا گلزار،‌پدرام علیزاده و علی سرابی را ببیند و بخوانید:

محمدرضا گلزار: سعی می‌کنم کارهایی را قبول کنم که مقابل مردم سریلتد باشم

همه جا انقدر استقبال از خشکسالی و دروغ خوب بوده؟
استقبال خوب بوده اما یک سری بدقولی‌هایی شد. ما قرار بود تمام سینماها را در اختیار داشته باشیم که روز قبل از اکران سینماهای حوزه را از ما گرفتند. توقع ما از تهیه‌کننده‌های مطرحی که بعضی‌هایشان اینجا هم حضور دارند این است که در این‌باره واکنش نشان می‌دادند و از فیلم حمایت می‌کردند. ما متاسفانه تبلیغات تلویزیونی هم نداریم. من از مردم میخواهم که واقعاً از فیلم حمایت کنند.
تجربه کار با آقای علیزاده چطور بود؟
خیلی خوب. دومین کار آقای علیزاده بود و به نظر من تجربه موفقی است. من خیلی از نتیجه کار راضی هستم.
تئاتر را دیده بودید؟
بله. تئاتر را دیده بودم ولی کار ما کمی با نسخه تئاتری آن تفاوت‌هایی دارد. یک مقدار هم فیلم ما سانسور شد. با وجود این شرایط، مطمئنم که مردم بعد از دیدن آن سالن سینما را راضی ترک خواهند کرد.
با کارگردان کار هم که صحبت می کردیم ایشان اولاً که از همکاری با شما خیلی راضی بودند و هم اینکه همانطور که خود ما حس کرده بودیم می‌گفتند که شما به نوعی در حال تغییر مسیر حرفه‌ای‌تان هستید؛ نظر خودتان چیست؟
مثبته! (می‌خندد) خب من هم دارم تلاش می‌کنم. الان ۴ کار آماده اکران دارم. «سلام بمبئی» یازده آذر اکران می‌شود. فکر می‌کنم «دلم می‌خواد» آقای فرمان‌آرا بعد از جشنواره اکران می‌شود. فیلم «مادر قلب اتمی» که حالا فعلا معلوم نیست سرانجامش چه خواهد شد. یک مجموعه هم در حال فیلمبرداری داریم برای نمایش خانگی به اسم «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی که آن هم به نظرم مورد پسند مردم قرار می‌گیرد. سعی می‌کنم با توجه به لطفی که مردم به من دارند کارهایی را قبول کنم که من هم در مقابل آنها سربلند باشم و محبتشان را جبران کنم.
تجربه کار با آقای هادی چطور است؟
منوچهر آدم بسیار باهوشی است. الان هم به دعوت من برای تماشای «خشکسالی و دروغ» آمده و من دوست دارم از او دعوت کنم که به ما ملحق شود. خیلی خوشحالم که دارم با او کار می‌کنم. و به نظرم آن کار هم کار خیلی خوبی خواهد شد. (منوچهر هادی جلوی دوربین می‌آید)
ما امروز سر فیلمبرداری بودیم. به خاطر اینکه به مردم برای حضورم قول داده بودم منوچهر اجازه داد یک سکانس را من جلوی دوربین نباشم تا به اکران مردمی برسم. خیلی لطف کرده و من از او تشکر می‌کنم.
به نظر خودتان آقای گلزار سال ۸۴ با آقای گلزار سال ۹۴-۹۵ چه تفاوتی کرده؟
از نظر سنی بگویم یا تجربه؟ (با خنده)
نه نه. بازیگرها که اصلا سنشان بالا نمی‌رود!
بله بله از آن لحاظ من ۲۸ سالم است. (می‌خندد)
خب من از کارهایی که سال ۸۴ کردم هم ناراحت نیستم. بهرحال هر بازیگری یک جاهایی اشتباه می‌کند. از آن سال‌ها میتوانم از «بوتیک»، «کما» و «آتش بس» اسم ببرم که کارهای قابل قبولی هستند. قبل از آن هم «سام و نرگس» و «شام آخر» در کارنامه بازیگری من هست. ولی خب الان سیستم کارم یک مقدار فرق کرده. اجازه بدهید مردم ببینند و خودشان قضاوت کنند.
آقای هادی تجربه کار با آقای گلزار چطور است؟
اتفاقا الان داشتم به آقای شایسته می‌گفتم. ای کاش همه بازیگران ما مثل آقای گلزار بودند. انقدر مساله بازیگری و کار برایشان در اولویت باشد. انقدر آن‌تایم و دقیق و همراه. انقدر باسواد و باشعور. همیشه قبل از اینکه با کسی کار کنیم ممکن است پیش‌بینی‌های غلط و اشتباهی داشته باشیم. بعضی پیش‌بینی‌ها هم درست از آب در می‌آیند. من می‌دانستم آقای گلزار خیلی همراه و دوست داشتنی هستند ولی نمی‌دانستم انقدر کارشان را حساس و دقیق دنبال می‌کنند و انقدر باشعور و باسواد هستند. واقعا من لذت می‌برم و امیدوارم دوباره این همکاری در یک فیلم دیگر تکرار شود.
قبل از این کار با هم کار کرده بودید؟
با هم آشنا بودیم و قرار بود یک کار سینمایی هم با هم انجام بدهیم که قسمت نشد.

 


نظر شما چیه ؟نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.