فیلم خشکسالی و دروغ،طلسم محمدرضا گلزار را می شکند؟

روزنامه صبا به مورخ سه شنبه ۶مهر ۱۳۹۵

این مطلب صرفا جهت انعکاس اخبار مربوط به محمدرضاگلزار منتشر میشود .

روزنامه بانی فیلم: سوپراستار سالهای نه چندان دور سینمای ایران از چهارشنبه هفته جاری با فیلم «خشکسالی و دروغ» (پدرام علیزاده) باز می گردد.

rezagolzar_rozname،reza-golzar_roozname-saba

محمدرضا گلزار از چهار سال پیش و بعد از اکران «تو و من» (محمد بانکی) هیچ فیلمی روی پرده نداشته است. «تو و من» هر چند در سال ۹۱ در کنار «کلاه قرمزی و بچه ننه»، «قلاده های طلا»، «خوابم می آد»، «من مادر هستم»، «گشت ارشاد»، «نارنجی پوش» و «ضد گلوله» جزو هشت فیلمی بود که وارد باشگاه میلیاردی ها شدند و توانست یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بفروشد رقمی که هر چند در مقطع خودش مناسب بود، اما برای گلزار رقم بالایی نبود. به ویژه آنکه او در این فیلم الناز شاکردوست را هم در کنار خود داشت.

khoshksali va drough

سال قبل از آن هم فیلم «در امتداد شهر» (علی عطشانی) از او اکران شد که تنها با حدود ۳۵۰ از گیشه خداحافظی کرد. گلزار در دو ـ سه سال اخیر در سه فیلم «سلام بمبئی»، «دلم می خواد» و «مادر قلب اتمی» هم بازی کرد که هیچکدام هنوز روی پرده نرفته اند. البته به جز آخری که مشکلاتی را بر سر راه اکران خود می بیند، دو فیلم دیگر هم احتمالاً امسال روی پرده خواهند رفت تا گلزار در سال ۹۵ سه فیلم را در اکران داشته باشد.

ضمن آنکه او با سریال ویدئویی «عاشقانه» (منوچهر هادی) نیز قرارداد دارد و امسال جلوی دوربین آن هم خواهد رفت. در این صورت، گلزار امسال با چالشی جدی مواجه خواهد شد؛ چرا که  اگر فروش فیلم های اکران شده از او نتوانند مرزهای میلیاردی را رد کند، امیدها به تضمین گیشه از سوی او بزودی رنگ خواهد باخت. به ویژه آنکه «خشکسالی و دروغ» که از دو روز دیگر وارد کورس اکران پاییزی خواهد شد، ستاره گیشه پسند دیگری غیر از او ندارد و دومین فیلم کارگردانی هم هست که ساخته اولش، «آخرین سرقت» در سال ۸۹، یک شکست تمام عیار و اثری ضعیف بود. مگر آنکه نام محمد یعقوبی چهره سرشناس عرصه تئاتر و پیشینه موفق اجرای نمایش «خشکسالی و دروغ» از حیث تبلیغاتی به فروش فیلم کمک کند.

 
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.