سیل عظیم کمک های طرفداران رضاگلزار به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان

 


زهرا مشتاق ، نویسنده و روزنامه نگار فعال در کمک رسانی به سیل زدگان این روزهای سیستان و بلوچستان ، بعد از سیل کمک های مردمی و خودجوش طرفداران و دوست داران رضاگلزار به تبعیت از درخواست رضاگلزار مبنی بر کمک به مردم رنج دیده ، به تاریخ اول بهمن ماه و در تشکر از او ، در اینستاگرام خود چنین نوشت :
دوست گرامی ، بازیگر محبوب
جناب آقای محمد رضا گلزار ، مهربانی شما موجی از محبت برانگیخت . کسان زیادی در این مهرورزی ، همقدم شدند و پیشوند نام همه شان اسم شما بود . و من ناگهان با خیل گلزار دوستانی رو به رو شدم که گویا به خاطر شما حاضرند کوه ها را جا به جا کنند . این همه عشق سرمایه عظیمی است و من خوشحالم که در مسیر همراهی با مردم رنج کشیده سیستان و بلوچستان به ثمر نشسته است .
خوشحالم که این سیل درهای این استان را به روی کسانی گشوده است که شاید هرگز حتا در گوشه ذهنشان هم به آن جا فکر نمی کردند . استانی که تا بوده ، فقر ، چون ریشه ای فلاکت بار تار و پودش را بلعیده .
با کمک دوستانم و با فروکش کردن بحران اولیه ، در تدارک مرحله دوم کمک رسانی هستیم . در این مرحله کارهای ماندگارتر انجام خواهد شد . مثل تعمیر خانه ها ، درست کردن پارک بازی در روستاهای دور افتاده و دچار سیل ، تجهیز مدارس آسیب دیده ، مثل تهیه نیمکت یا کولر ، ساخت سرویس های بهداشتی .
باید صبور باشیم و با پشتیبانی یکدیگر برای هموطنان بلوچ خود کاری کنیم . یک بار دیگر از شما و دوستداران آقای محمدرضا گلزار بابت این حجم از مهربانی و همدلی سپاسگزارم .
محبت های شما مثال زدنی است .
پ.ن: لازم به ذکر است سوپراستار محبوب ایرانزمین ، محمدرضاگلزار ، در روزهای اخیر کمک چندین میلیونی برای همدردی با مردم محروم و سیل زده انجام داده است
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.