«گلستانه» از بودجه چهارمیلیاردتومانی «عاشقانه» خبر داد

تهیه‌کننده سریال «عاشقانه» در ارتباط با ارقام نجومی بازیگران در شبکه نمایش خانگی، از بودجه چهارمیلیاردتومانی این اثر نمایشی خبر داد.
مهدی گلستانه؛ تهیه‌کننده سریال «عاشقانه» در گفت‌وگو با «صبا» در ارتباط با بیانیه انجمن تهیه‌کنندگان درخصوص ارقام نجومی که به بازیگران توسط این آثار پرداخت می‌شود، گفت: براساس سیاست‌های خاصی و زیرمجموعه خاصی که از فرمول بیزینسی در شبکه نمایش خانگی بهره می‌برد سازندگان آثار نمایشی در شبکه نمایش خانگی اقدام به تهیه و تولید آثار می‌کنیم که بحث هزینه‌ها و دستمزد‌ها با این تفاسیر ارایه می‌شود.

reza-golzar_serial-asheghaneh

وی با اعلام این‌که باید در این زمینه مستند صحبت کرد، خاطرنشان ساخت: سریال «عاشقانه» با بودجه چهارمیلیارد تومان ساخته شده است که برآورد هزینه آن از سریال‌های الف ویژه صداوسیما که به‌مناسبت ماه مبارک رمضان تهیه می‌شود ۴۰درصد بیشتر است درحالی‌که ارزش عوامل جلوی دوربین آن به‌واسطه حضور من و منوچهر هادی و رفاقت و لطف دوستان ۴۰۰درصد بیشتر است.

وی درخصوص لغو مجوز تهیه‌کنندگی محمد امامی، گفت: نمیدانم چطور دوماه قبل مجوز ساخت فصل دوم سریال «شهرزاد» به وی اعطا شده بود در‌حالی‌که پنج ماه قبل، امامی از دریافت پروانه ساخت و تهیه‌کنندگی محروم شده بود.

مهدی گلستانه در ادامه یادآور شد: با حفظ احترام به تمام تهیه‌کنندگان ولی تا همین چند وقت قبل خیلی از تهیه‌کنندگان به‌نحوی هرکدام به‌دنبال حضور و مشارکت امامی در پروژه‌های خودشان بودند، حالا این‌که چطور در این چند روز اخبار، شکل دیگری پیدا کرده است، تعجب‌برانگیز است.

کارگردان «نقطه کور» با ابراز گلایه از رسانه‌ها، اعلام کرد: به هرحال بنده و منوچهر هادی با خیلی از خبرنگاران دوست و رفیق هستیم، اگر نکته‌ای را به‌دلیل رفاقت به آن‌ها می‌گوییم این مطلب نباید بیرون مطرح شود، امیدوارم که مقداری از این فضا مراقبت به عمل آورند.

وی درخصوص دیگر فعالیت‌های خود به خبرنگار «صبا»، گفت: در حال حاضر نگارش سناریوی «حرف‌های درگوشی» را حسین نمازی به پایان رسانده است و اگر شرایط مهیا شود بعد از پایان فیلمبرداری سریال «عاشقانه» پیش‌تولید ساخت این اثر را آغاز می‌کنیم.

گلستانه با اشاره به این‌که «حرف‌های درگوشی» احتمالا درسی‌وششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد، گفت: این سناریو هم مانند «نقطه کور» حال‌وهوای بحران خانواده را دارد که البته بستر روایتی آن در منزل رخ نمی‌دهد بلکه در اجتماع رخ می‌دهد.

سریال «عاشقانه» به تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه، این روزها با حضور محمدرضا گلزار، مهناز افشار، هومن سیدی، حسین یاری و فرزاد فرزین، در حال پیگیری است که به کارگردانی منوچهر هادی مقابل دوربین رفته است.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.