کنسرت محمدرضا گلزار در اصفهان

کنسرت محمدرضا گلزار ۲۲ اردیبهشت

سالن رودکی- اصفهان

در دوسانس ۱۷:۳۰ و ۲۰:۳۰

خرید بلیط از سایت:

http://exirconcert.com/event/9
9 دیدگاه


 1.    Sanaz - 17/05/06

  از گلزارى هاى نسل اول هستم و تین ایجرى ما در عهد جوانى آقاى گلزار بود و الان حالت نگرانى براى وضعیت رضا داریم یک مورد در باره ویدیوى پارتى با امین حیایی چند بار توى کامنت هاى اینستاگرام خوندم و احساس کردم همین روزهاست که توسط عده اى که قصد تخریبش رو دارند آپلود بشه و وارد فضاى تلگرام و اینستاگرام بشه براشون دایرکت نوشتم که اگه میشه کلِیم کنند تا از یوتیوب برداشته بشه. و یکى امروز که کلیپ هجوم بچه ها رو اطراف ماشین ایشون دیدم و سیل حرف هایی که در شان ایشون نبود در کامنت ها خواستم بگم وقتى این گروه از جوان ها نمیتونند خویشتن دارى کنند و باعث براتگیختن حس خشم در افراد حسود میشند بهتره ایشون از در مخفى از سالن خارج شوند. دلیل عمده این هجوم عده زیاد فن پیج دارها هستند که باهم بر سر گرفتن عکس و لایک و توجه رقابت فشرده دارند من شنیدم هر بار ایشون براى یکى از این ها لایک یا پیام میگذارند الباقى مریض و دیپرس میشن چه بهتره که یک ترتیبى داده بشه گاهى در یک پست همه گانى از کل این بچه ها یاد دسته جمعى بشه و این باعث نشه که حتى از خسته و داغون ایشون دست برندارند. بازم عذر خواهى میکنم قصد دخالت نداشتم تعصب ما از نوع خواهر برادرى هست شایدم همشهرى بودن.

  • editor4
      editor4 - 17/05/07

   ممنون از نظرتون :)

   •    Sanaz - 17/05/07

    خواهش میکنم اما من واقعا نمیخواستم یعنى فکرشو نمیکردم این کامنت اپروو بشه براى همین زیر پست بعدى یک کامنت عادى گذاشته بودم. لطفا اینو بردارید بیشتر جلب توجه میکنه. الان دوستم از توى اینستاگرام یک عکس خصوصى از آقاى گلزار دیده بود براشون فرستاده روى دایرکتشون که اگر خواستند ریپورت کنند. نمیدونم کدوم پیج عکس را گذاشتند اما آى دى دوستم رو میتونم بنویسم که از توى دایرکت ایشون چک کنند و طرف رو ریپورت کننmasih.o.d ما دوست نداریم به بهانه هاى واهى و قدیمى باز ممنوع الکار بشن شاید هم این خبرا نیست به گوش ما بد جور میرسه. ممنونم لطفا این کامنت رو هم اپروو نکنید براى دیده شدن.

    • editor4
        editor4 - 17/05/12

     ساناز جان اقای گلزار کاری نکردن که بخوان مشکل کاری بخورن هر کسم دنبال دردسر می گرده و شایعه میسازه برا من بده پیج اینستام خودم ادبش می کنم
     این ایدی منه @feloraa.mrg4

     مرسی هم که گفتی

     •    Sanaz - 17/05/12

      اى واى فلورا جون شما هستین؟خدمتتون ارادت دارم توى اینستاگرام. شماجزو اصل ها هستید که آقاى گلزار فالو میکنند. فعلا این دوستم از یکى از فن پیج دارهاى متعددى که هست حسابى فحش خورده و اعصاب نداره مثلا قهر کرده چون میگه من شانزده سال متعصبانه طرفدار بودم حقم نبود اینجورى باهام رفتار بشه. ترک غیرتى که میدونین یعنى چى؟ما وقتى سهیل عصبانى میشه ظرف میشکنه بهش میگیم رگ مسیح زد بالا? ولى حتما اون لینک رو من ازش میگیرم و براى شما میفرستم چون بودن چیزى در گوگل خیلى فرق میکنه تا اینکه در فضاى اینستاگرام و تلگرام پخش بشه. خیلی سلام مارو برسونید.

      • editor4
          editor4 - 17/05/15

       عزیز دلی اون پیج و پست هم که حل شد

  •    Saeed - 17/05/11

   شدیداموافقم

 2.    Giti - 17/05/07

  به نظر من محمدرضاگلزارعمداخودشون اینکارو میکنن که این رقابت به وجود بیاد اما مخالفم با اینکار اصلاقشنگ نیست. رفتاراینا باعث میشه خیلی ها از هواداربودن منصرف بشن که با یک چشم بهشون نگاه نشه. مدیریت صحیح لازمه

  • editor4
      editor4 - 17/05/12

   دقیقا چه کاری عزیزم اگر کسی حرف نامربوط میزنه یا کاری می کنه به حساب ایشون ننویسیم و بگین که پیگیر شم


نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.