پدرام علیزاده از روز پنجشنبه جلوى پخش تیزرهاى فیلم از شبکه “جِم” را گرفته ایم

۹۵/۸/۱۰

پدرام علیزاده کارگردان “خشکسالى و دروغ” در مصاحبه اى با ایسنا اعلام کرد از روز پنجشنبه جلوى پخش تیزرهاى فیلم از شبکه “جِم” را گرفته ایم و هیچ تیزرى از فیلم در این شبکه پخش نمى شودreza golzar - khoshksali - poster

پدرام علیزاده کارگردان فیلم خشکسالی و دروغ در مورد توقف پخش تیزرهای این فیلم از شبکه های ماهواره ای در گفتگو با خبرنگار ایسنا توضیح داد که از هفته قبل متوجه شدیم که تیزرهای فیلم خشکسالی و دروغ به طور ناخواسته توسط شبکه جم در حال پخش شدن است و به محض اطلاع از این موضوع آقای موسوی تهیه کننده فیلم نامه ای را خدمت حجه الاسلام والمسلمین آقای منصوری دادند و در نامه اعلام کردند که ما به هیچ وجه از پخش این آگهی ها مطلع و راضی نیستیم و شکایت خود را از این شبکه اعلام می داریم و در این خصوص از قوه محترم قضاییه خواستاریم تا راهنمایی های لازم را جهت شکایت و برخورد با این شبکه که خودسرانه اقدام به پخش آگهی های ما کرده اند انجام داده و این موضوع را رسانه ای هم کردند .
خود من نیز در گفتگو با قاضی محترم اعلام کردم که با وجود تمام محدودیتهایی که برای این فیلم در هنگام اکران به وجود آمد ما نیز هیچ تمایل و خواسته ای بابت پخش آگهی از این شبکه نداشته ایم و موضوع را به سازمان سینمایی ابلاغ نمودیم و دوستان اصرار داشتند که باید جلوی این آگهی ها گرفته شود . از همین رو و با مشکلات فراوان من توانستم شماره ای از افراد این شبکه پیدا کنم و خواهش کردم که از پخش این آگهی ها جلوگیری شود تا برای فیلم هیچ گونه مشکلی پیش نیاید .
خوشبختانه با تلاشها و سختیهای فراوان موفق شدم جلوی پخش این آگهی ها را بگیرم و از صبح پنجشنبه پخش این آگهی ها پایان گرفت و دیگر هرگز پخش نشد .
امروز هم مجددا خدمت حجه الاسلام والمسلمین آقای منصوری مراجعه کردم که فرصت دیدار مقدر نشد و خدمت مدیر دفترشان اعلام نمودم که جلوی پخش آگهی ها با تمام مشکلات و سختی پیدا کردن شماره افراد شبکه مورد نظر گرفته شده و از پنجشنبه گذشته دیگر هیچ آگهی پخش نشده و ما شکایت خود را از این شبکه به دلیل پخش بدون اجازه تیزرهایمان تقدیم قوه قضاییه کردیم و آمادگی داریم تا در هر محکمه ای حاضر و پاسخگو باشیم و حق خود را از این شبکه که خودسرانه اقدام به پخش تیزرهای ما کرده مطالبه نماییم .
امیدوارم حجه الاسلام والمسلمین آقای منصوری و مسولین سازمان سینمایی در این امر کنار کارگردان و تهیه کننده فیلم خشکسالی و دروغ باشند تا از این پس دیگر هرگز مشکلی برای هیچ فیلم سینمایی که این شبکه خودسرانه اقدام به پخش آگهی های آنها می کند رخ ندهد .
همچنین امیدوارم تا تمهیدی اندیشه شود تا هر فیلم سینمایی من جمله فیلم خشکسالی و دروغ از یک حداقل تبلیغات جهت معرفی فیلم در تلویزیون و شهرداری بابت تبلیغات محیطی بهره مند باشندنظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.