پدرام علیزاده: بی تجربگی باعث شد فجر را از دست بدهیم

خبرگزاری میزان- فیلم “خشکسالی و دروغ” ساخته پدرام علیزاده با بازی محمدرضا گلزار، آیدا کیخایی، علی سرابی و مارال بنی آدم مهر ماه امسال اکران خواهد شد.

پدرام علیزاده در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان فیلمنامه خشکسالی و دروغ را اقتباسی از نمایشنامه ای با همین نام از محمد یعقوبی خواند و گفت: این فیلمنامه اقتباسی از نمایشنامه ای است که تا به حال سه بار اجرا شده و محمدرضا گلزار٬ علی سرابی٬ آیدا کیخایی٬ خاطره اسدی٬ مهدی محرابی و مارال بنی آدم در آن ایفای نقش می کنند.

khoshsalio dorogh،khoshsalio dorogh

وی در مورد اکران های بین المللی فیلم افزود: بعد از ارائه درخواست مجوز نمایش فیلم دچار ممیزی شد و اول از همه جشنواره فجر را از دست دادیم. پروانه نمایش هم تازه در اردیبهشت ماه ۹۵ صادر شد و همین تاخیر فرصت شرکت در جشنواره های خارجی همچون جشنواره کن را از ما گرفت اما از الان و بعد از گرفتن پروانه نمایش درصدد حضور در جشنواره های خارجی هستیم.
علیزاده درخصوص تولید اثری جدید تصریح کرد: خشکسالی و دروغ کاملا با هزینه شخصی تولید شده و باید اکران شود تا به امید خدا با توجه به شرایط به تولید کار بعدی بپردازیم.
وی در خصوص عدم حضور فیلم در جشنواره فیلم فجر و اکران نوروزی ادامه داد: متاسفانه ما بی تجربگی کردیم و فیلم را چون‌فکرش را نمی کردیم با ممیزی روبرو شود آبان ماه پارسال به شورای پروانه نمایش ارسال کردیم. در آن زمان هنوز موعد ارسال آثار به جشنواره هم نرسیده بود و ما تصمیم داشتیم اول پروانه نمایش را بگیریم و بعد به جشنواره برویم که همین فرستادن باعث شد فیلم در آنجا دچار مشکل شده و طی صورت جلسه ای فیلم از فجر کنار گذاشته شد. همین خود عاملی بود تا اکران نوروزی را به راحتی از دست بدهیم.
علیزاده خاطرنشان کرد: از هفته آینده تبلیغات تلویزیونی و مجازی فیلم شروع خواهد شد و در صورت همکاری تبلیغات شهری هم برای فیلم انجام می دهیم و البته تمامی تبلیغات کار را هم به صورت داخلی و کاملاً قانونی انجام خواهیم داد.نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.