وقتی گلشن گروور رضا گلزار را با ستاره های هالیوود قیاس کرد

ویدیو مصاحبه با گلشن گروور در برنامه هفت در تاریخ ۹۵/۹/۱۲

گفتگوی هفت با گلشن گروور، بدمن سینمای هند

رضا گلزار شما از برد پیت و تام کروز بازیگر خیلی بهتری ست و این بخاطر انرژی است که درون این فرد نهفته است!

reza golzar - hello mumbai - haft

گلشن گروور درباره علاقه وافرش به بازی در نقش های منفی گفت: من حس می کنم نقش منفی به طور کلی سخت تر از نقش های دیگر است. تلاش بسیار زیادی نیاز است تا آن طور که باید ایفای نقش کنید. با بدمن بودن شما می توانید تا مدت های زیادی در این جنس نقش ها بازی کنید.

? شما می توانید به فیلم آخرم «سلام بمبئی» نگاهی بیاندازید که در آن نقش منفی تازه ای بازی می کنم که تا پیش از این بازی نکرده بودم. من نامزد سابق دختری هستم که حالا عاشق محمدرضا گلزار شده است. خب این مسئله

? گروور درباره بازیگری در هند گفت: من توسط بهترین مدرس بازیگری در هند، بازیگری را آموختم و افتخار این را داشتم تا در همان مدرسه به معلم نیز تدریس کنم. بسیاری از ستارگان امروز بالیوود، شاگردانم بوده اند. من متدم این است که آمیخته ای از همه چیز را به شاگردانم می آموزم. من اعتقاد دارم یک بازیگر موفق باید همه چیز را بلد باشد. از یوگا تا سلامت بدن و ژمناستیک تا موزیک.

? من خیلی خوشحالم از سفر اولم به ایران. من چند ساعتی ست که وارد ایران شده ام و برای تماشای «سلام بمبئی» مستقیم به سینما رفته ام. تهیه کننده و کارگردان محترم کار به همراه من به سالن سینما رفتیم و فیلم را متوقف کردیم و روی سن رفتیم، عشقی که از مردم گرفتم بسیار زیاد بود. عکس العمل مردم برای من بسیار جالب بود.

? در ادامه افخمی می گوید البته این در ایران عرف نیست که فیلم در حین نمایش متوقف شود و ستاره فیلم روی سن برود!

? من آقای محمدرضا گلزار را بسیار دوست دارم. ایشان ضمن اینکه انسان خوش تیپ و خوش قیافه ای هستند، بسیار انسان خون گرم و احساساتی نیز هستند. زمانی که به هند آمدند برای همه ما یک جای پای خیلی خوب بجا گذاشتند! من اولین بازیگری بالیوودی بودم که در هالیوود راه یافتم و کار کردم، اما تجربه با گروه ایرانی یک تجربه جدید و خوبی بود.

? باید اشاره کنم که رضا گلزار شما از برد پیت و تام کروز خیلی بهتر است و این بخاطر انرژی است که درون این فرد نهفته است! این تجربه مطلوب را من داشتم که وقتی عوامل ایرانی از هند رفتند، همگی ما هندی ها مطمئن بودیم ردپای خوبی از خود بجا گذاشته اند. «سلام بمبئی» شروع خوبی برای کارهای مشترک بعدی ایران و هند خواهد بود و اینگونه نیز خواهد شد.

? روابط فرهنگی بین دو کشور ایران و هند از دیرباز بوده است. شاعران بزرگی در ایران داریم که در هند شناخته شده هستند و بلعکس در هند نیز شعرای بزرگی داریم که ایرانیان دوست دارند. ما همه فیلم های احساسی و خانوادگی و عشق و همبستگی را دوست داریم. تمام چیزهایی که ما در هند دوست داریم، در ایران نیز هست پس من فکر می کنم زمینه زیادی برای تولید مشترک وجود دارد.

گلشن گروور، ستاره بالیوود در هفت درباره احساسی بودن مخاطبان ایرانی گفت: وقتی من امروز وارد سینما شدم صحنه ای را دیدم که بازیگر خانم فیلم با موسیقی عاشقانه برای معشوقه اش گریه می کرد. همه مخاطبان میخ کوب و ساکت به تماشای این صحنه ملودرام می پرداختند و ما از دور این صحنه را نظاره می کردیم. همه خیره شده بودند. آنقدری که من می گفتم اجازه بدید این موسیقی تمام شود بعد من روی سن بروم، بعد این بدمن (خودم) روی سن رفتم. لذا این احساس میان ما و شما مشترک است.

? علت اینکه ما در هند در حین نمایش فیلم روی سن می رویم این است که خب تعداد سینماها بسیار زیاد است و ما در یک روز باید به تعداد زیادی سینما و در میان مخاطبان برویم، لذا گاهی میان فیلم ها می رسیم و مستقیم روی سن می رویم. و خب مردم نیز دوست دارم همان لحظه ستاره شان را روی سن ببینند.

? بار دیگر من از تهیه کننده، کارگردان و سایر عوامل فیلم که دست به دست هم دادند تا این اتفاق بزرگ و خوب رخ دهد. تا به امروز که من این فیلم را دیدم با استقبال زیادی روبرو شده است و خیلی خوشحالم از اینکه مردم از این فیلم راضی بودند. عشقی که از معماری ایرانی، دوستان ایرانی، غذای ایرانی و … گرفتم فوق العاده بود. همه به من «بدمن» می گفتند. جالب آنکه فیلم جدیدم به همین نام در راه است که نقش اصلی آن را بازی کرده ام.

? ما خیلی خوشحالیم که عطر سینمای هند را در کل دنیا پخش می کنیم؛ سینمایی مفرح و احساسی. نمونه همین همکاری با ایران در ساخت یک فیلم. ما نیز از توانمندی ایرانی ها در فیلمسازی آموختیم و بالعکس.

? اخیرا در هند نیز به سینمای جشنواره ای به شدت روی آوردند. ما احترام بسیاری به هنر و هنرمند قائلیم. مثلا وقتی آقای رضا گلزار به هند آمدند، دوست عزیز شاهرخ خان برای ناهار ایشان را به منزل شان دعوت کردند. همین طور بازیگران دیگر با گرمی از هنرمندان ایرانی استقبال کردند.

? فیلم های مجیدی را دیده ام و خیلی خوب بوده است.

رضا گلزار شما از برد پیت و تام کروز بازیگر خیلی بهتری ست و این بخاطر انرژی است که درون این فرد نهفته است!

از سفر اولم به ایران خیلی خوشحالم. عشقی که از مردم گرفتم بسیار زیاد بود. «سلام بمبئی» شروع خوبی برای کارهای مشترک بعدی ایران و هند خواهد بود.

درباره نفوذ سینمای هند در جهان گفت: خیلی خوشحالیم که عطر سینمای هند را در کل دنیا پخش می کنیم؛ نظیر فیلم «سلام بمبئی».

.

برای مشاهده ویدیو این مصاحبه روی عکس زیر کلیک کنید

reza golzar - hello mumbai - haft
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.