وقتی مردم،تنها مهمانان افتتاحیه رستوران محمدرضاگلزار بودند

محمدرضا گلزار نیز به جرگه بازیگران و هنرمندان رستوان دار پیوست و اواسط هفته گذشته نخستین شعبه رستورانش را در خیابان جردن تهران افتتاح کرد.

Anaar restaurant،Anaar restaurant،anar restaurant

به گزارش“توریسم آنلاین” این رستوران که البته قبلا فعالیت داشته اما مدتی تعطیل شده بود  با مدیریت گلزار کار خود را آغاز کرده است.

از ویژگی های مراسم افتتاحیه این رستوران حضور پرتعداد طرفدارن محمدرضا گلزار بود. طرفدارانی که از شهرهای مختلف ایران مانند کرمانشاه، همدان، اهواز، بوشهر و… برای دیدن گلزار به این رستوران رفته بودند.

اما شاید جالب ترین نکته مراسم افتتاح رستوارن گلزار این بود که در این مراسم  به جز محمدرضا گلزار هیچ بازیگر سرشناسی حضور نداشت و اغلب مهمانانش مردم و طرفداران این سوپراستار سینما بودند که از نقاط مختلف کشور در این مراسم حضور یافته بودند.

در حالی که سایر بازیگران رستوران دار مانند سیاوش خیرابی از ورزشکاران و بازیگران بسیاری برای حضور در مراسم افتتاح رستوران خود دعوت می کردند در این میان اما محمدرضا گلزار در حرکتی متفاوت بدون حضور بازیگران و ورزشکاران رستورانش را افتتاح کرد.

البته امروز عکس هایی از حضور چهره هایی مانند فرهاد مجیدی و یکی دو چهره سرشناس دیگر در رستوران گلزار منتشر شده و حتی تصور می شود آنها در افتتاحیه رستوران گلزار حضور داشته اند در صورتی که باید گفت آنها بعد از مراسم افتتاح و مثلا شاید یک با دو روز بعد مهمان گلزار بوده اند.و این یکی از شاخصه های رضاگلزار و علاقه ویژه او به مردم و طرفدارانی است که در گوشه و کنار کشور چه در فضای مجازی چه در دنیای واقعی برای او به ابراز علاقه می پردازند.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.