وقتی فعالیتهای خیرخواهانه شرکت کنندگان و مجری مسابقه برنده باش، تحسین وزیر ارشاد را برمی انگیزد

 

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا،سید عباس صالحی وزیر ارشاد پس از تماشای مسابقه برنده باش در یک توییت عنوان کرد: در جمع خانوادگی برنامه «برنده باش» امشب را می دیدم. شرکت کننده محترم جایزه دریافتی خود را با مشارکت مجری و حمایت مالی به مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای تجهیز کتابخانه مدارس خرمشهر و آبادان اهدا کردند.فرهنگ کتابخوانی را با این همت های خیرخواهانه می توان گسترش داد.
هاشم رضایت، تهیه کننده مسابقه تلویزیونی برنده باش بعد از این توییت وزیر فرهنگ و ارشاد به ایرنا گفت: ما عوامل برنامه برنده باش خوشحال شدیم که وزیر فرهنگ و ارشاد بیینده این قسمت از برنامه بودند و از این مسابقه تقدیر کردند.
او ادامه داد: باید گفت این اولین باری نبود که شرکت کننده ما تصمیم گرفتند با پولی که برنده می شوند به هموطنانشان کمک فرهنگی کنند بلکه در ۲۴ قسمتی که گذشت مخاطب بارها شاهد این بود که شرکت کننده سعی در ارائه کمک های مالی برای فرهنگ جامعه داشت.
او دراین باره اظهار داشت: در یکی از قسمت های مسابقه تلویزیونی برنده باش یک جوان پزشک عنوان کرد که جایزه خود را صرف ساخت یک مرکز ضد سرطان خواهد کرد و در قسمتی دیگر نیز یک شرکت کننده دیگر رو به محمد رضا گلزار قرار گرفت و گفت من جایزه ام را صرف امور پژوهشی خواهم کرد.

رضایت عنوان کرد: ما همچنین در این مسابقه پویشی به نام «پویش هموطن» داریم. دراین پویش شرکت کنندگان می توانند به هموطن های خود کمک مالی کنند. پس از اینکه مبلغی جمع آوری شد مسئولان این پویش با همکاری سازمان هلال احمر، کمک های مالی این شرکت کنندگان را در مناطق کم برخوردار توزیع می کنند. یک روز روستاهای دور افتاده سیستان و بلوچستان برای کمک رسانی انتخاب می شود و یک روز دهستانی در اهواز، باید بگوییم تمامی این دریافت های مالی و پرداخت ها با اسناد رسمی صورت خواهد گرفت و مخاطب در جریان همه اینها خواهد بود.
مسابقه برنده باش با اجرای محمد رضا گلزار به تهیه کنندگی هاشم رضایت پنجشنبه و جمعه هر هفته از شبکه سوم سیما به روی آنتن می رود. این برنامه که توانسته است در طول مدت کوتاهی پربیننده ترین برنامه شبکه سوم سیما شود.

 

منبع : ایرنا
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.