هیچ تفاوتی بین نسخه اکران ایران و هند فیلم «سلام بمبئی» نیست

کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با حضور در غرفه خبرگزاری پانا در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها گفت: هیچ تفاوتی بین نسخه اکران ایران و هند فیلم «سلام بمبئی»، کلیپ ها و تیزرهای آن وجود ندارد.

قربان محمد پور نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» که از اواسط آذر ماه بر پرده سینماهای سراسر کشور قرار خواهد گرفت، در غرفه خبرگزاری پانا در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها درباره تفاوت نسخه های اکران این اثر در هند و ایران توضیح داد: ما تنها یک نسخه از این فیلم را تهیه کرده ایم که هم تیزرها و کلیپ های ساخته شده از آن به طور یکسان در هند و ایران به نمایش درخواهد آمد.
وی در پاسخ به این که چرا «سلام بمبئی» بعد از شرکت در جشنواره بین المللی فیلم فجر به اکران عمومی نمی رسد، افزود: می توانستیم این فیلم را ابتدا در جشنواره فیلم فجر شرکت بدهیم. اما ترجیح مان این بود که «سلام بمبئی» زودتر اکران شود. اساسا زمان اکران این فیلم در اواخر پاییز و زمستان هم زمان مرده ای در اکران محسوب می شود. زیرا شرایط آب و هوایی زمستان و تداخل با جشنواره های دیگر موقعیت خوبی برای فروش یک فیلم نیست. ضمن این که قرار بود چند باری فیلم را اکران کنیم و به تعویق افتاد و به دلیل این که نمی خواستیم فیلم کهنه شود، این زمان را برای اکران انتخاب کردیم.
«سلام بمبئی» ملودرامی عاشقانه است و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند.

salam mumbai
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.