هنوز حضور محمدرضا گلزار در “خضرا” قطعی نشده است

محسن محسنی نسب از تمایل خود برای حضور محمدرضا گلزار در آخرین ساخته اش خبرداد و حضور این بازیگر را منوط بر قراداد وی با علی عطشانی خواند.

پایگاه خبری ریشه:
محسن محسنی نسب کارگردان سینما با تاکید بر تمایلش برای حضور محمدرضا گلزار در آخرین فیلم خود گفت: در حال حاضر فیلم سینمایی خضرا در مرحله پیش تولید قرار دارد. بازبینی لوکیشن ها انجام شده و شرایط فیلم برداری مهیا شده است اما به واسطه مناسب بودن محمدرضا گلزار برای ایفای نقش اصلی فیلم، فعلاً منتظر دریافت جواب از سمت وی هستیم.

وی دلیل قطعی نبودن حضور گلزار در فیلم “خضرا” را هم زمانی با پروژه ای دیگر خواند و گفت: به گفته محمدضا گلزار، در حال حاضر با علی عطشانی برای حضور در فیلمی خارج از ایران قرارداد دارند که مدت قرارداد آنها هنوز مشخص نیست و منتظرم شرایط این قراداد روشن شود تا با امید به خدا پیش تولید جدی فیلم را آغاز کنیم.

محسنی نسب از فیلمبرداری “خضرا” در کشورهای ایران، ترکیه و اتریش خبر داد و در ادامه افزود: علاوه بر محمدرضا گلزار، بازیگری به نام “جویا استاف” در این فیلم بازی خواهد کرد که جزو ستارگان سینمای اتریش بوده و از لحاظ سابقه در فیلم های فرهنگی بازی کرده و این عاملی بوده تا در انتخاب این بازیگر با وجود حساسیت های موجود مشکلی نداشته باشم. علاوه بر وی “میکائیل نیاورانی” هم در این فیلم بازی می کند. او در اتریش به دنیا آمده و با وجود نام ایرانی یک کلمه هم با زبان فارسی آشنا نیست.

کارگردان فیلم “کریستال” در پایان در مورد زمان اکران فیلم خضرا گفت: به امید خدا و اگر شرایط درست پیش رود فیلم را برای جشنواره فیلم فجر آماده می کنیم.

 

برای مشاهده اخبار قبلی درمورد حضور محمدرضا گلزار در فیلم سینمایی خصرا کلیک کنید

 
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.