نشست رضا گلزار با اعضای باشگاه جشنواره جهانی فجر

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا کیانیان رئیس کاخ جشنواره با اعلام برنامه‌های سینما فلسطین توضیح داد که این سینما برنامه‌‌های ویژه‌ای در دوره سی و پنجم جشنواره دارد.
کیانیان با بیان اینکه تمامی فیلم هایی که در سینما فلسطین قرار است به نمایش در‌آیند، بخش معرفی دارند، عنوان کرد: برخی از اعضای گروه تولید فیلم‌های حاضر در جشنواره در روز نمایش فیلم هایشان حضور می یابند و پیش از آغاز فیلم هایشان نیز معرفی می‌شوند، در سینما فلسطین این امکان برای حاضران در نظر گرفته شده که پس از تماشای فیلم سوال‌های خود را در فضایی صمیمانه از سازندگان اثر بپرسند.

او ادامه داد: سینما فلسطین علاوه بر اینکه محل برگزاری کارگاه‌های جشنواره جهانی است، روزانه میزبان هنرمندان و سینماگران مختلفی خواهد بود و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها هر روز تعدادی از هنرمندان از جمله سحر دولت‌شاهی، باران کوثری، آنا نعمتی، تهمینه میلانی، همایون اسعدیان، حبیب رضایی، آتیلا پسیانی، امین تارخ، رامبد جوان، مصطفی خرقه‌پوش، سعید عقیقی، محمدعلی طالبی، پرویز پرستویی، کیومرث پوراحمد، فرهاد اصلانی، بهمن فرمان‌آرا و محمدرضا گلزار نشست‌‌های صمیمانه با اعضای باشگاه جشنواره دارند.

رئیس کاخ جشنواره با بیان اینکه شبکه‌های اینترنتی فعال از برنامه‌های سینما فلسطین تصویربرداری می‌کنند و مراسم اهدای ویژه جایزه برای اعضای فعال دارند، تاکید کرد: اعضای فعال باشگاه یعنی همان‌هایی که هم سال گذشته و هم امسال در باشگاه جشنواره حضور داشتند و از بیشتر برنامه‌‌های این باشگاه استفاده کرده‌اند.

همچنین به گفته کیانیان سینما فلسطین در روزهای برگزای جشنواره جهانی پذیرای اعضای خانه سینما نیز خواهد بود.

آدرس سایت رسمی جشنواره جهانی Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره Film@Fajriff.com است.

سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۸-۱ اردیبهشت ۱۳۹۶(۲۱ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.