محمد رضا گلزار: پیشنهاد بازی در چند فیلم هندی دارم (عکسهای سری چهارم)

محمد رضا گلزار گفت: چند پیشنهاد بازی در سینمای بالیوود دارم که به احتمال زیاد دریکی از آنها بازی خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا ، محمد رضا گلزار چهارشنبه در نشست خبری فیلم سلام بمبی در پردیس سینمای کوروش برگزار شد سینمای هند قطعا از سینمای ما جلوتر است وفیلم سلام بمبی اولین تجربه مشترک ما است که باید از آن حمایت کنیم .
وی افزود: که اولین تجربه من در یک فیلم خارجی و به زبان انگلیسی بود که امیدوارم سینمای ایران در تجربه های مشترک موفق عمل کند.
این بازیگر سینما در پاسخ به این سوال که قرار بود قطعه ای موسیقی توسط وی در فیلم خوانده شود توضیح داد.
ابتدا به پیشنهاد کارگردان قرار بود در بخش هایی از تنهایی ام در فیلم قطعه ای توسط من خوانده شود که با آن مخالفت کردم. احساس کردم بهتر است فضای خوانندگی من در فیلم وارد نشود.
وی درباره ممنوع التصویر بودن و حساسیتی که روی او است که فیلم هایش معمولا توقیف می شود گفت: اتفاقا هیچ حساسیتی روی من وجود ندارد واگر فیلمی توسط حوزه هنری و ارشاد مجوز اکران نمی گیرد مربوط به خود فیلم است.
وی ادامه داد: زمانی که شایعه ممنوع کاری من مطرح شده بود ساخت ایران با حضور من و امین حیایی پخش می شد و به بازی در فیلم بهمن فرمان آرا نیز فکر می کنم.
بازیگرفیلم سینمای بوتیک افزود: در آغاز فعالیتم حساسیت هایی روی بازی من وجود داشت اما در دوره جدید نزدیک به ۷ یا ۸ سال است که بدون مشکل در حال کار کردن هستم .
وی با بیان اینکه مدیران سینمایی اگر از بازیگر مشکلی می بیند قطعا می توانند جلوی نقش آفرینی او را بگیرند گفت: بنابراین بنده مشکلی برای بازی ندارم و اگر ایردی است به خود فیلم برمی گردد.
گلزار درباره کیفیت فیلم نیز گفت: سلام بمبی در واقع یک فیلم تجاری آبرومند است و با توجه به اولین تجربه فیلم مشترک ایران وهند ، ایرادهایی هم دارد.
وی تاکید کرد: توقع فیلم هنری از سلام بمبی داشتن تفکر غلطی است و باید به این فیلم با نگاه تجاری مواجه شد.
بازیگر فیلم سینمای خشکسالی و دروغ با بیان اینکه تمام قد از سینمای هند دفاع می کنم گفت: در هندوستان دو نوع فیلم سازی وجود دارد، یک بخش تخیلی و نه چندان حرفه ای است اما بخش دیگر سینمای آنها آثار بسیار حرفه ای و تاثیر گذار تولید می کند.
وی همچنین در پاسخ به خبرنگار ایرنا، درباره کمپین ایی که برای آزادی نرگس کلباسی تشکیل شده است توضیح داد: خانم کلباسی از جمله بانوان خیری است که در هندوستان به کمک بچه های بی سرپرست اهتمام داشته است. ظاهرا دریکی از این گردش ها یک کودک هندی در آب غرق شده و دادگاه محلی هند حکم مجازات او را صادر می کند.
گلزار ادامه داد ما تلاش کرده ایم با راه اندازی این کمپین از هنرمندان و ورزشکاران ایرانی و هندی کمک بگیریم تا خانم کلباسی شرایط بهتری پیدا کند .
وی تاکید کرد : ما در مورد نرگس کلباسی فقط به دنبال این هستیم که عدالت به صورت واقعی در مورد او اعمال شود.
گلزار همچنین از برگزاری کنسرتی در تهران خبر داد و گفت: سه ماه است که مشغول تمرین برای اجرای کنسرت هستیم که اسفند ماه برگزار خواهد شد.

** دیا میرزا :
در ادامه این نشست دیا میرزا بازیگر هندی فیلم سلام بمبی درباره حضورش در این فیلم مشترک با ایران گفت: به عنوان یک هنرمند دوست داشتم تجربه جدیدی را در حوزه فیلم سازی بدست بیاورم و علاقه ام به مردم ایران انگیزم را برای حضور دراین فیلم بیشتر کرد.
وی درباره آشنایی با سینمای ایران گفت: قبل از اینکه این فیلم را بازی کنم آثار ایرانی را دیده و با سینمای ایران آشنا بوده ام هم چنین در سال ۱۹۷۰ پدرم به مدت سه ماه در ایران حضور داشت و من از کشور شما زیاد شینده بودم.
دیا میرزا همچنین درباره تاسیس یک شرکت فیلمسازی خصوصی توسط خودش گفت: این شرکت را به این دلیل تاسیس کرده ام که حرف های دل و ذهنم را از طریق این رسانه قدرتمند مطرح کنم .
وی درباره همبازی بودنش با محمد رضا گلزار نیز گفت : من تجربه بازی با هنرمندان بسیاری را دارم و گلزار پیش از اینکه یک هنرمند قابلی باشد انسان شریفی است من از همکاری با او لذت بردم .
وی ادامه داد: بعد از اینکه بازی در سلام بمبی به من پیشنهاد شد گلزار گفت: اگر می خواهی جای در میان دل هزاران ایرانی بدست بیاوری در این فیلم بازی کن .
میرزا همچنین در پاسخ به سوال ایرنا، درباره حمایت اش درباره کمپین نرگس کلباسی گفت: همیشه طرفدار حقوق بشر بوده ام و وقتی که شینده ام یک خانم جوان با از خود گذشتکی به کمک کودکان هندی آمده است و این اتفاق برایش رخ داد ه احساس کردم باید به کمک او بیایم .
وی افزود: از همه دوستانی که با من در ارتباط بوده اند خواهش کرده ام که از این کمپین حمایت کنند و ازشما اهالی رسانه نیز بابت این حمایت ها سپاسگزارم .

reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza،reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza

reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza،reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza

reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza،reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza

reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza،reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza

reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza،reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.