محمدپور: «سلام بمبئی ۲» را به جشنواره فجر می‌رسانیم

آی سینما:از روز گذشته نسخه دوبله «سلام بمبئی» به شکل محدود در چند سینمای تهران و شهرستان‌ها به نمایش درآمده است. قربان محمدپور کارگردان این فیلم در گفت‌وگو با آی سینما دلیل اکران نسخه دوبله در شهرستان‌ها را سخت بودن خواندن زیرنویس فیلم برای برخی مخاطبان دانست.

او در میان صحبت‌هایش به ساخت قسمت دوم این فیلم و برنامه‌ریزی برای رساندن آن به جشنواره سی و ششم نیز اشاره کرد.

قرار بود از اول بهمن‌ماه نسخه دوبله «سلام بمبئی» به نمایش گذاشته شود که این اتفاق نیافتاد و تا پایان یافتن جشنواره نیز خبری از اکران فیلم که در سینماها به زبان انگلیسی و با زیرنویس فارسی به نمایش در می‌آید، نشد. سازندگان این فیلم سینمایی پس از جشنواره برای اکران نسخه دوبله آن دست به کار شدند و از روز گذشته اکران آن به زبان فارسی، به طور محدود در تهران و به صورت گسترده‌تر در شهرستان‌ها آغاز شده است.

قربان محمدپور کارگردان «سلام بمبئی» در این‌باره به آی سینما می‌گوید: «نسخه دوبله از دیروز در تمام سانس‌های سینما استقلال که سرگروه ماست و همچنین یک تا دو سانس در سینما ایران و پردیس کوروش به نمایش گذاشته شده است.»

این کارگردان درباره اکران محدود این نسخه در تهران می‌گوید: «برای من نسخه اصلی فیلم با زبان انگلیسی اهمیت بیشتری داشت و از ابتدا هم قصد داشتیم نسخه دوبله به صورت محدود در تهران به نمایش درآید. البته در مورد شهرستان‌ها وضعیت متفاوت است بسیاری از سینماداران در شهرستان‌ها اعلام کرده بودند خواندن زیرنویس برای برخی از مخاطبان مشکل است و با نسخه دوبله شده ارتباط بهتری می‌گیرند که به همین دلیل دست به دوبله آن زدیم.»

البته به گفته او هنوز برای این‌که بازخورد این نسخه در اکران شهرستان‌ها بررسی شود زود است اما احتمالا تا پایان اکران این فیلم که ۱۵ اسفندماه است، بر فروش آن تاثیرگذار خواهد بود.

با توجه به ارقام متفاوتی که از فروش «سلام بمبئی» داده می‌شود از محمدپور درباره فروش این فیلم نیز سوال می‌کنیم که مرجع اصلی در این‌باره را سایت سینما تیکت با اعلام فروش ۱۳ میلیارد و ۲۲ میلیون تومان می‌داند که به این میزان می‌توان حدود هشت درصد اضافه کرد.

این کارگردان در پایان درباره قسمت دوم «سلام بمبئی» نیز این‌طور می‌گوید: «با توجه به این‌که فروردین این فیلم در هند نیز اکران خواهد شد، منتظر اکران آن در این کشور هستیم و پس از آن و شاید هم زودتر یعنی تا پایان سال درخواست پروانه ساخت «سلام بمبئی ۲» را به وزارت ارشاد ارائه کنیم. قصد داریم این فیلم را در تابستان کلید بزنیم تا آن را به جشنواره فیلم فجر برسانیم.»

به گفته او «سلام بمبئی ۲» داستان متفاوتی با قسمت اول این فیلم دارد اما بازهم از ترکیب بازیگران هندی و ایرانی در آن استفاده خواهد شد.

 
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.