محمدرضا گلزار و مهناز افشار، رقیب شهرزاد!

همزمان با تولید شهرزاد ۲، سه پروژه سریالی با پیش تولید عظیم و هزینه های ده ها میلیاردی در دست تولید است. سه پروژه که سه سرمایه گذار مستقل دارند. سرمایه گذارانی که دو تای شان خیلی اهل سینما نبوده اند .

هفته نامه تماشاگران امروز – فاطمه پاقلعه نژاد: همزمان با تولید شهرزاد ۲، سه پروژه سریالی با پیش تولید عظیم و هزینه های ده ها میلیاردی در دست تولید است. سه پروژه که سه سرمایه گذار مستقل دارند. سرمایه گذارانی که دو تای شان خیلی اهل سینما نبوده اند اما یکی از دفاتر تولید سریال های جدید البته منتقد بزرگ سریال سازی گروه امامی است و باید دید خودش پروژه جدیدش را با چه تمهیدی می سازد.

منوچهر هادی، مهدی گلستانه و آب معدنی!
مهدی گلستانه برای سریالی عاشقانه که دو ماهی است استارت خورده، کلی ستاره جمع کرده. از رضا گلزار و مهناز افشار که بار دیگر بعد از پروژه موفق آتش بس و سریال ناکام عشق تعطیل نیست بیژن بیرنگ، قرار است زوج هم باشند گرفته تا ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی.
او برای کارگردانی کار هم سراغ منوچهر هادی رفته که امسال را با فروش بی نظیر «من سالوادور نیستم» آغاز کرد. او کار پرهزینه اش را به کمک یک شرکت تولید آب معدنی، می سازد. شرکتی که هولدینگی تجاری با داشتن بیش از ۱۶ زیرمجموعه معروف است. باید دید این پروژه نجومی با هنرپیشه های میلیاردی مثل گلزار موفق خواهدشد یا نه.
آقای سوپراستار رکورد می شکند!
رضا گلزار دوباره رکورد دریافت دستمزد را می شکند. او که بی شک تبلیغاتی ترین چهره سینمای ایران است، همین حالا با چند برند خارجی روی بیلبوردهاست. از هایپ تا یک آداسم و این اواخر ساعت لوندویل. گلزار که حالا فیلم خشکسالی و دروغ را روی پرده دارد، به زودی قرار است برای بازی در سلام بمبئی خبرساز شود. این بازگشت او روی پرده سبب شده تا دوباره روی بورس باشد و قیمتش بالا برود.
قراردادهای تبلیغاتی او در این سال ها همیشه بالاتر از همه هم صنفانش بوده است. گلزار برای بازی در پروژه عاشقانه درآمد میلیاردی خواهدداشت و قرار شده در تمام این کار، یک اسپانسر شخصی هم داشته باشد. او قرار است در طول این پروژه ساعت لوندویل بر دست داشته باشد. ساعتی که بسته شدنش به دست گلزار، گفته شده، دو میلیارد تومان درآمد به همراه خواهدداشت. رقمی که هم برای پروژه و هم برای گلزار، یک رکوردشکنی محسوب می شود!
@asheghanehseries

@asheghanehseries
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.