محمدرضاگلزار سفیر بین المللی سیتی وان (SITI1) شد.

محمدرضا گلزار سفیر بین المللى سیتى وان ( SITI1 ) شد✔️

محمدرضا گلزار اولین ایرانى هنرمند و خلاق و کار آفرین از سوى سازمان بین المللى سیتى وان ( SITI1 ) عضو وابسته UNWTO و از سوى IAUP مستقر در نیویورک و لندن به عنوان سفیر سیتى وان ( SITI1 ) در حوزه کیفیت،سلامت،حلیت و اصالت در جهان برگزیده شد.

علت انتخاب وی این است که پروفسور کاخا شنگیلیا رئیس IAUP اعلام کرد که در شوراى اجرایى این نهاد بسیارى از هنرمندان و فلاسفه و دانشمندان و کار آفرینان را از سراسر جهان در حال انتخاب هستیم که بتوانند استاندارد بین المللى ،در حوزه هاى مختلف کیفیت،سلامت،حلیت و اصالت را به مردم دنیا اعلام نمایند. و از این رو انتخاب افراد به عنوان سفراى بین المللى در جهان بر اساس معیارهاى مقبولیت اعتماد و نخبگى در سطح ملى و بین المللى صورت مى پذیرد.

سازمان بین المللی سیتی وان، اولین سازمان بین المللی در جهان است که اتحادیه بین المللی روٌسای دانشگاههای جهان (IAUP) مستقردر نیویورک و لندن در جولای ۲۰۱۷ ، این سازمان را به عنوان اولین سازمان علمی پژوهشی در شورای اجرایی اتحادیه (IAUP) در کشور اتریش انتخاب نمود.
سیتی وان طی مصوبه ۸ ژوئن ۲۰۱۸ به عضویت رسمی سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد (UNWTO) درآمده و به عنوان تنها سازمان بین المللی در حوزه کیفیت، سلامت ، حلیت و اصالت به تمام کشورهای عضوUNWTO معرفی شده است.

سازمان بین المللی سیتی وان چیست؟
سازمان بین المللی سیتی وان، تنها سازمان صادر کننده پروانه بین المللی بهره برداری استاندارد محصولات و خدمات در حوزه کیفیت ، سلامت ، حلیت و اصالت می باشد و بر اساس موافقت رئیس شورای تایید صلاحیت و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، به شماره گواهینامه NACI/619 قرار گرفته و گواهینامه شماره ۱۳۰۵۲۱۲ ، سازمان جهانی مالکیت معنوی(WIPO) در ژنو سوئیس را به خود اختصاص داده است. سازمان بین المللی سیتی وان تنها سازمان در ایران و جهان می باشد که صلاحیت صدور گواهینامه محصولات ، فرآیندها و خدمات را کاملا به صورت انحصاری در اختیار دارد. بر اساس تاییدیه ها و مجوزات ، این سازمان می تواند با انجام بازرسیهای مقدماتی و سایر امور مربوطه بین المللی راساً و بدون دخالت هیچ نهاد و سازمان بین المللی دیگر اقدام به صدور گواهینامه استاندارد محصول نماید، در حال حاضر هیچ سازمان و نهاد دولتی و خصوصی امکان صدور چنین گواهینامه ای را ندارد.

،
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.