کدام ستاره های سینما و موسیقی درخواست محافظ میکنند؟

در چند هفته اخیر، حضور محافظان در کنار هنرمندان به یکی از بحث‌های جدی برای رسانه‌ها تبدیل شده و برخی از رسانه‌ها از حضور اشخاصی تنومند و با کت و شلوارهای مشکی در کنار هنرمندان انتقاد کردند. مهدی صفایی قهرمان سابق کیک بوکسینگ و سرپرست گروه تشریفات با حضور در برنامه «فرمول یک» از هنرمندانی نام ‌برد که جهت حضور در اماکن عمومی درخواست همراه و محافظ می‌کنند.

صفایی روز گذشته در پاسخ به پرسش علی ضیا، در مورد حضور محافظان در کنار برخی هنرمندان گفت: «به طور مثال یک هنرمند معروفی داریم که وقتی در یک مکان حضور می‌یابد به واسطه علاقمندانش تهدید می‌شود. چون ممکن است برخی به واسطه یک نگاه و یا برخورد بد، اقدام به اسید پاشی کنند. پس ما هم باید یک مقدار از این افراد مراقبت کنیم و این همراهان در کنار این افراد مشهور قرار می‌گیرند که اتفاقی برای آنها به وجود نیاید.»

او همچنین درباره دلیل درخواست هنرمندان برای حضور همراه در کنار خود می‌گوید: «همراهان هنرمندان به طو دائم در کنار آنها نیستند، ولی وقتی هنرمندی قرار است در مراسم و یا مکان خیلی شلوغ که طرفداران آنها حضور دارند شرکت کند، ترجیح می‌دهند از یک یا دو همراه استفاده کنند.»

سرپرست یکی از معروف ترین گروه‌های تشریفات که بیش از ۲۰۰ عضو دارد، در پاسخ به پرسش علی ضیا در مورد این‌که کدام یک از هنرمندان در ایران از آنها درخواست همراه کردند، گفت: «در بسیاری از مواقع آقای محمدرضاگلزار از ما در خواست همراه کردند. آقای فرزاد فرزین هم از در مواقعی خواستار حضور همراه در کنار خود شدند. آقای مهران مدیری هم دیده‌ام که در برخی مواقع از سایر گروه‌ها درخواست همراه کردند. وقتی جشن حافظ برگزار می‌شود، بچه‌های ما به کمک هنرمندان می‌روند.»

 
نظر شما چیه ؟نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.