قربان محمدپور: قسمت دوم «سلام بمبئی» کمدی است

قربان محمدپور به زودی سراغ قسمت دوم «سلام بمبئی» می‌رود و فیلمش را در بالیوود کلید می‌زند.

قربان محمدپور که «سلام بمبئی»‌اش هم اکنون در سینماهای کشور در حال اکران است و رقمی نزدیک به ۱۵ میلیارد تومان هم فروخته است، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی آنا اعلام کرد: «درخواست پروانه ساخت داده‌ایم و پس از صدور مجور تا آخر اسفند، راهی هندوستان می‌شویم و پیش تولید را در خرداد ماه آغاز می‌کنیم.»

کمدیِ «دختر شیطان (سلام بمبئی۲)»

محمدپور درمورد «دختر شیطان (سلام بمبئی۲)» گفت: «فیلم در هالیوود ساخته می‌شود چند صحنه کوتاه در تهران دارد. قسمت دوم «سلام بمبئی» فیلمی کمدی است و به تناسب داستانش بازیگران شناخته شده این ژانر را دعوت به کار خواهیم کرد. بازیگران مرد مانند قسمت اول ایرانی و بازیگر زن از چهره های سینمای بالیوود خواهد بود.»

توبه دختر ابلیس و سجده به آدمی بی‌گناه

محمدپور درمورد قصه فیلمش هم گفت:‌ «قصه فیلم اقتباسی از داستانی مذهبی‌ست که به جست‌وجوی دختری برای پیدا کردن فردی بی‌گناه می‌پردازد… دختر ابلیس برای توبه باید به زمین بیاید و دنبال آدمی بی‌گناه بگردد تا به او سجده کند و این داستان فیلم قصه‌ای دینی است که داستان فیلم ماست…»

فیلمی با هزینه‌های سنگین

وی درمورد هزینه‌های فیلم هم گفت: ‌«با توجه به سنگین بودن هزینه‌های مالی پروژه از چند سرمایه‌گذار به همکاری می‌کنیم اما جواد نوروزبیگی مانند قسمت اول این فیلم به عنوان تهیه‌کننده در پروژه حضور خواهد داشت.»

با دوبله موافق نبودم

کارگردان «سلام بمبئی» درمورد این فیلم که روزهای آخر اکران خود را می‌گذراند، گفت: «از ابتدا با دوبله موافق نبودم اما با اصرار تهیه‌کننده برای بهتر دیده شدن فیلم در شهرستان‌ها قبول کردم فیلم دوبله شود. به ما گفته بودند که در سینماهای بعضی شهرستان‌ها، زیرنویس باعث پس زدن مخاطبان شده و به همین دلیل این پیشنهاد را قبول کردم وگرنه زبان اصلی فیلم تاثیرگذارتر است.»

ضعیف‌ترین جشنواره در ۱۵ سال اخیر

این کارگردان درمورد جشنواره فیلم فجر هم گفت: «از سال ۱۳۸۰ جشنواره را دنبال می‌کنم. به جرات می‌توانم بگویم که ضعیف‌ترین دوره جشنواره فجر را در این سال‌ها تجربه داشتیم. سیاست مدیران و کمیته انتخاب باعث این اتفاق بود چون فیلم‌های بهتری هم متقاضی شرکت در جشنواره بودند ولی کنار گذاشته شدند؛ فیلم‌هایی که می‌توانستند به جشنواره اعتبار ببخشند.»

reza golzar – ekran hello mumbai – kourosh – dia mirza
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.