فیلم‌های جدید روی اکران سینمای ایران و امید به ادامه بازار گرم سینما

۲۱ آذر ۱۳۹۵

روز نو :

عرضه فیلم‌های جدید به بازار فیلم در سینماهای کشور با توجه به جذابیت فیلم‌هایی مانند «سلام بمبئی» که محصول مشترک ایران و هند است موجب ادامه رونقی شد که از تابستان امسال آغاز شده بود. این فیلم با وجود ستاره‌هایی مثل محمدرضا گلزار و جاذبه‌های تصویری کشور هندوستان توانسته در یک هفته فروش بیش از ۲٫۵ میلیارد تومان را در سینماها تجربه کند. هر چند فیلم «فروشنده» به عنوان پدیده‌ای در سینمای امسال همچنان در صدر جدول پرفروش‌ها قرار دارد،

hello mumbai
عرضه فیلم‌های جدید به بازار فیلم در سینماهای کشور با توجه به جذابیت فیلم‌هایی مانند «سلام بمبئی» که محصول مشترک ایران و هند است موجب ادامه رونقی شد که از تابستان امسال آغاز شده بود. این فیلم با وجود ستاره‌هایی مثل محمدرضا گلزار و جاذبه‌های تصویری کشور هندوستان توانسته در یک هفته فروش بیش از ۲٫۵ میلیارد تومان را در سینماها تجربه کند. هر چند فیلم «فروشنده» به عنوان پدیده‌ای در سینمای امسال همچنان در صدر جدول پرفروش‌ها قرار دارد، بعد از فروش شایان توجه فیلم «سلام بمبئی»،  فیلم «لاک قرمز» به نسبت زمان نمایش ۸ روزه خود از امیدهای پولساز سینما در این برهه محسوب می‌شود.
“سلام بمبئی” فیلم جنجالی و پرسروصدای این روزها به کارگردانی قربان محمدپور، که اولین فیلم سینمایی مشترک بین ایران و هند است، ۷۲ سالن سینمایی برای نمایش خود در اختیار دارد.
“سلام بمبئی” ملودرامی عاشقانه است و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند . در این فیلم محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری، شایلی محمودی، بهروز چاهل، دیا میرزا، گلشن گروور، پونام و… به ایفای نقش می‌پردازند.
.
فقط قسمت مربوط به بمبئینظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.