فیلمبرداری “سلام بمبئی” بزودی در تهران+روزنامه سینما

جدیدترین اخبار و عکس ها از فیلم سلام بمبئی در روزنامه سینما+ مطلب منتشر شده در روزنامه سینما دیرتر در وب قرار میگیرد” سلام بمبئی ” هفته آینده در تهران + عکس جدید

hello mumbai

عکس: ایران انتظام

گروه فیلم سینمایی “سلام بمبئی” به کارگردانی قربان محمدپور هفته دیگر به تهران برمی گردند. به گزارش سینما، تاکنون حدود ۷۰ درصد از صحنه های این فیلم در بمبئی جلوی دوربین رفته و قرار است تا اواسط هفته آینده فیلمبرداری سکانس های باقی مانده در کشور هند به پایان برسد. طبق برنامه ریزی قبلی تا ۲۵ اسفند ماه طی ۴۰ جلسه فیلمبرداری “سلام بمبئی” در هند به پایان می رسد و گروه به تهران برمی گردند.

فیلم “سلام بمبئی” که تهیه کنندگی آن برعهده جوادنوروزبیگی است، ملودرامی عاشقانه بوده و داستانآشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت میکند که هر دودانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند.

در حالیکه به تازگی بنیامین بهادری جلوی دوربین این فیلم رفته بازی دو بازیگر هندی به پایان رسیده است. بنیامین بهادری ایفاگر نقش دانشجوی پزشکی درفیلم سینمایی “سلام بمبئی” است.  بنیامین در این فیلم ایفاگر نقش  دانشجوی ایرانی است که  دوست محمدرضا گلزاردر این فیلم بوده و قرار است دراین پروژه سینمایی مشترک، کلیپهای متفاوتى را اجرا کند.

به گفته قربان محمد پور فیلمبرداری سکانس های تهران از ۲۶ اسفند ماه آغاز می شود. سکانس هایی که ظاهرا مربوط به شروع “سلام بمبئی” و سفر نقش اصلی فیلم به هند است. به همین دلیل قرار است شروع فیلمبرداری در ایران از سکانس های فرودگاه امام (ره) باشد. طبق برنامه ریزی قبلی فیلمبرداری در تهران حدود یک هفته به طول می انجامد.

قربان محمد پور کارگردان این فیلم در خصوص وضعیت اکران عمومی “سلام بمبئی” به خبرنگار سینما گفت: بزودی تبلیغات گسترده این فیلم در هند آغاز می شود. برنامه ریزی تهیه کننده هندی اکران پائیز “سلام بمبئی” در این کشور است. البته قرار است این فیلم همزمان با هند در پاکستان، چند کشور عربی و کشورهای اسکاندیناوی نیز روی پرده برود.

روزنامه سینما

،

roozname cinema hello mumbai1

 

 
5 دیدگاه


 1.     - ۹۴/۱۲/۱۶

  مرسی

 2. anahita
     anahita - ۹۴/۱۲/۱۶

  خیییلى ممنون :-X

 3.    masoumeh - ۹۴/۱۲/۱۶

  ممنونم ولی یعنی هفته ی بعداقای گلزار بر می گردن تهران.وای . =P~

 4.    masoumeh - ۹۴/۱۲/۱۷

  ممنونم فلورا جون . :-BD


نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.