فیلمبرداری «خضراء» با حضور ستاره‌ اتریشی/ مذاکره با محمدرضا گلزار

محسن محسنی نسب گفت:برای جدیدترین فیلمنامه‌ام درخواست پروانه ساخت کرده‌ام و خود نیز آخرین مراحل نگارش آن را نیز انجام می‌دهم. نام این فیلمنامه «خضراء» است که در کشورهای ایران و اتریش نیز فیلمبرداری خواهد شد.

annar restaurant

محسن محسنی نسب در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس در ارتباط با جدیدترین فعالیتش در سینما گفت: برای جدیترین فیلمنامه ام در خواست پروانه ساخت کرده‌ام و خود نیز آخرین مراحل نگارش آن را نیز انجام می‌دهم. نام این فیلمنامه «خضراء» است که در کشورهای ایران و اتریش نیز فیلمبرداری خواهد شد. این اثر سینمایی یک پروژه بسیار مهم برای سینمای ایران خواهد بود و دو تن از سوپراستار‌های ایرانی در آن ایفای نقش خواهند کرد و صحبت‌های ابتدایی را با محمدرضا گلزار نیز انجام داده‌ام.

وی در ادامه اظهار کرد: «خضراء» با موضع اجتماعی در ژانر اکشن در ادامه فیلمی چون «یاس های وحشی» خواهد بود که در کارنامه‌ام است. محل فیلمبرداری این اثر سینمایی در شهرهای تهران و نوشهر در ایران و اتریش خواهد بود. البته از بازیگران مطرح اتریشی نیز استفاده خواهم کرد.

او گفت: نکته قابل توجه این است که دو بازیگر مطرح اتریشی نیز اصلیت ایرانی دارند که یکی از آنها حکم رضا عطاران ما را برای اتریشی ها دارد که نامش «میکائیل نیاورانی» است و بازیگر ایرانی دیگری نیز با عنوان «انوشیروان محسنی» است که در فیلم سینمایی قبلی‌ام با نام «شاخ کرگدن» حضور داشته است.  بازیگر مطرح زن اتریشی نیز به نام «جویا استاف» در «خضراء» ایفای نقش خواهد کرد.

محسنی‌نسب در پایان عنوان کرد: به نظرم مهر ماه فیلمبرداری فیلم سینمایی «خضراء» را آغاز کنم و تا اواخر آبان ماه نیز به پایان برسد.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.