عکسهای دیده نشده از “مادر قلب اتمی”

زمان اکران مادر قلب اتمی مشخص شد

مادر قلب اتمی عنوان جدیدترین ساخته علی احمدزاده با بازی محمدرضا گلزار، ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان است که از روز چهارشنبه دهم خردادماه ۹۶ در سینماهای کشور اکران میشود. محمدرضا گلزار بازیگر فیلم مادر قلب اتمی با انتشار تیزر این فیلم در صفحه اینستاگرامش خبر اکران این فیلم در روز چهارشنبه را تایید کرد و نوشت :اکران فیلم مادر قلب اتمی از چهارشنبه این هفته ۱۰ خرداد در سراسر سینماهای کشور….مادر قلب اتمی

مادر قلب اتمی

فیلم مادر قلب اتمی بالاخره به سینما می آید

این فیلم که محصول سال ۹۲ و ۹۳ است و علی احمدزاده آن را ساخته، دو سالی توقیف بود تا بالاخره با رفع مشکلات، پروانه نمایش دریافت کرد و در لیست اکران سینماها قرار گرفت. تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را که محمدرضا گلزار، ترانه علیدوستی و پگاه آهنگرانی نقش های اصلی آن را ایفا می کنند سید امیر سیدزاده تهیه کننده باسابقه سینما و تلویزیون ایران برعهده داشته است.

محمدرضا گلزار در فیلم مادر قلب اتمی یکی از متفاوت ترین نقش هایش را ایفا میکند و میتوان این فیلم را نقطه عطفی در کارنامه هنری او دانست.
فیلم مادر قلب اتمی یکی از پرحاشیه ترین فیلم های چند سال اخیر سینمای ایران است. این فیلم پر بازیگر که اواخر اردیبهشت ماه سال ۹۳ فیلمبرداری اش به پایان رسید، بعد از گذشت حدود سه سال همچنان در سینماهای کشور به نمایش درنیامده، دومین فیلم علی احمدزاده در ابتدا با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کرد، که پس از رایزنی های امیر سیدزاده تهیه کننده این فیلم توانست پروانه نمایش دریافت کند و در روز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۶ به سینماهای کشور می آید.


, , ,
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.