عشیری: ازسالن های فیلم«نفس»کم نکردیم که هیچ، اضافه هم کردیم

خبرگزاری آریا- مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری: کاملا موافقم که فیلم«نفس» اثری با شاخصه های فرهنگی در حوزه خانواده و کودکان است اما به این موضوع هم توجه کنیم که این فیلم در۱۵ سالن سینمای حوزه هنری اکران شده است.

به گزارش یزدان عشیری مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری در خصوص صحبت‌های جمعه شب نرگس آبیار مبنی براقدام حوزه هنری به  اختصاص دادن سالن‌های فیلم« نفس» به فیلم «سلام بمبئی» گفت: با احترام به سرکار خانم آبیار باید بگویم که ما قبل از فیلم«نفس» اکران دو فیلم ارزشی«سیانوربه کارگردانی بهروز شعیبی» و «یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالبی» را هم داشتیم و نمی‌توانیم سالن‌هایمان را صرفا به یک فیلم اختصاص دهیم.
وی ادامه داد: کاملا موافقم که فیلم«نفس» اثری با شاخصه‌های فرهنگی در حوزه خانواده و کودکان است اما به این موضوع هم توجه کنیم که این فیلم در۱۵ سالن سینمای حوزه هنری اکران شده و در حال حاضر نیز در ۹ سینمای حوزه به اکران خود ادامه می‌دهد. نکته قابل توجه اینکه آقای قاسمی تهیه‌کننده فیلم در جلسه‌ با رییس سازمان سینمایی از تعامل بهمن سبز در تهران اظهار رضایت کرده است. عشیری افزود: از زمانی که اکران فیلم«سلام بمبئی» در سینماها شروع شده از سالن‌های فیلم «نفس» کم نکردیم که هیچ؛ بلکه ۶ سالن اضافه هم کردیم.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.