سلام بمبئی به صدرنشینی فروش ادامه می دهد

فروش سینمای ایران در این هفته نیز با حضور «سلام بمبئی»، با رونق خوبی به روند صعودی خود ادامه داد و مجموع فروش سینمای ایران در سال جاری به فراتر از ۱۴۱ میلیارد تومان رسید که در مقایسه با سال های گذشته، رکورد تاریخی را ثبت نموده است.

reza golzar - hello mumbai

فیلم پرفروش روی پرده سینماهای ایران تا این هفته: «سلام بمبئی» در تعقیب «فروشنده»
به گزارش اقتصادوما بر اساس آمار فروش فیلم ها در «سی نت»، در جدول پرفروش ترین فیلم های روی پرده سینمای ایران، تا این هفته، فروشنده با فروش ۱۵٫۹۳۸ میلیارد تومانی خود همچنان صدرنشینن جدول فروش فیلم های روی پرده سینما است. اما «سلام بمبئی» در هفته سوم اکران خود با فروش ۶٫۱۷۶ میلیاردی خود موفق شده با سرعتی خیره کننده خود را به رده دوم جدول برساند. «سلام بمبئی» با این آغاز طوفانی از همین ابتدای اکران خود، برای «فروشنده» در صدر جدول خط و نشان کشیده است و به نظر می رسد در صورت تداوم این روند فروش، صدر جدول فروش سینمای ایران را نشانه رفته است. «خشکسالی و دروغ» نیز با فروش ۲٫۶۵۸ میلیارد تومانی خود رده سوم را در اختیار دارد. جزئیات رده بندی پرفروش ترین فیلم های روی پرده تا این هفته را در جدول زیر ببینید.
پرفروش ترین فیلم های سینمای ایران در جدول سال ۱۳۹۵ تا این هفته: صدر جدول پرفروش ترین فیلم سینما در تسخیر «فروشنده»

اما در جدول فروش سالانه، «فروشنده» توانست با فروش ۱۵٫۹۳۸ میلیارد تومانی طی ۱۵ هفته، به صدر نشینی خود در جدول فروش سال جاری و نیز جدول پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما از لحاظ فروش ریالی ادامه دهد. «من سالوادور نیستم» نیز با فروش ۱۵٫۷۰۵ میلیاردتومانی خود در رتبه دوم جدول فروش فیلم های سینمای ایران در سال جاری قرار دارد. ۵۰ کیلو آلبالو نیز با فروش ۱۴٫۸۰۹ میلیاردتومانی خود رده سوم را در اختیار دارد. جزئیات رده بندی پرفروش ترین فیلم های سینمای ایران در سال ۱۳۹۵ تا این هفته را در جدول زیر ببینید.

 

reza golzar - hello mumbai

پرفروش ترین فیلم های سینمای ایران در جدول فروش هفتگی: صدرنشینی «سلام بمبئی»

به گزارش اقتصادوما بر اساس آمار فروش هفتگی فیلم ها در «سینما تیکت»، این هفته فیلم «سلام بمبئی» در حالی که هفته سوم اکران خود را می گذراند، موفق شده با فروش ۱ میلیارد و ۸۵۴ میلیونی در صدر جدول فروش هفتگی سینمای ایران قرار گیرد. پس از «سلام بمبئی»، فیلم های «آس و پاس» با فروش هفتگی ۳۰۱ میلیون و «جنجال در عروسی» با فروش هفتگی ۲۱۸ میلیونی در بالای جدول فروش هفتگی سینمای ایران قرار دارند. جزئیات ۱۰ فیلم پرفروش هفته و فروش کل این فیلم ها را در جدول زیر ببینید.
reza golzar - hello mumbaiنظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.