عاشقانه‌ای با بازی محمدرضا گلزار و ساره بیات

مهدی گلستانه سریال ˝عاشقانه˝ را برای شبکه نمایش خانگی تهیه می‌کند.

مازندمجلس:سرویس سینمایی هنرآنلاین: مهدی گلستانه این روزها در مقام تهیه‌کننده مشغول تولید سریالی است به نام “عاشقانه” به کارگردانی منوچهر هادی که قرار است برای شبکه نمایش خانگی ساخته شود.

reza golzar - ideal
او دراین‌باره به خبرنگار هنرآنلاین گفت: “عاشقانه” سریالی است ۱۵ قسمتی که برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود. تاکنون با محمدرضا گلزار، ساره بیات و حسین یاری قراردادها به امضا رسیده است و به زودی سایر بازیگران کار نیز مشخص می‌شوند.

وی درباره موضوع این سریال عنوان کرد: “عاشقانه” مضمونی اجتماعی دارد و درباره زندگی چند زوج جوان است که با ورود یک زن، آرامش آن‌ها به هم می‌ریزد. نگارش متن‌ها همچنان توسط علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی در حال انجام است و تا روزهای پایانی تولید نیز ادامه خواهد داشت.

کارگردان “نقطه کور” با اشاره به این‌که قصه این سریال کشش تولید در چند فصل را دارد، بیان کرد: ما این سریال را فصل‌بندی کردیم ولی ساخت فصل‌های بعدی مشروط به استقبال مخاطب از فصل اول است. نسبت به فروش کار هم مطمئن هستیم و اگر مطمئن نبودیم به این ماجرا ورود نمی‌کردیم. برایمان بسیار مهم است که مخاطب از کار راضی باشد، چرا که مخاطب شبکه نمایش خانگی برای فیلمی که می‌بیند هزینه پرداخت می‌کند و باید به اندازه پولی که خرج می‌کند محتوا بگیرد، درنتیجه مخاطب این شبکه با مخاطب تلویزیونی کاملاً متفاوت است. در این چند سال سریال‌هایی در شبکه نمایش خانگی ساخته شدند که با توجه به حضور بازیگران چهره با اقبال عمومی مواجه نبودند و ما سعی می‌کنیم از این شرایط عبرت بگیریم و در طی کار از آن استفاده کنیم.

گلستانه در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است با وجود آنکه اعلام شده است این سریال در چند فصل ساخته می‌شود، پس از تولید فصل اول به سرنوشت سایر سریال‌های شبکه نمایش خانگی دچار شده و نتوانند فصل‌های بعدی را تولید کنند، اظهار کرد: در این مرحله ما تنها به ساخت فصل دوم فکر می‌کنیم و اصلاً نمی‌دانیم چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد، ممکن است بازیگران ما در فصل دوم مشغول به فعالیت دیگری باشند و یا مشکلات دیگری وجود داشته باشد. ما تنها می‌دانیم که قصه این کشش را دارد که بتوانیم در چند فصل آن را تولید کنیم. ضمن اینکه سال ۹۶ به لحاظ اجتماعی سال شلوغی است و انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر را پیش رو داریم و قاعدتاً فضای فرهنگی نیز تحت تأثیر این ماجرا قرار می‌گیرد و آن فضای محافظه‌کارانه ممکن است به سراغ همه بیاید.

این کارگردان در ادامه درباره تأثیر تبلیغات ماهواره‌ای بر فروش فیلم‌ها و همچنین فضای حاکم بر سینما در اثر تبلیغات ماهواره‌ای گفت: قبل از اینکه تبلیغات شبکه جم بخواهد شکل بگیرد، فیلمی که باید می‌فروخت فروش خودش را داشت و فیلمی هم که خوب نبود نمی‌فروخت. ما حتی فیلم‌هایی داشتیم که از شبکه جم تبلیغات داشت، اما فروشش در گیشه خیلی خوب نبود. به نظر من مخاطب ما بسیار هوشمندتر از آن است که بخواهد با تبلیغات شبکه‌های ماهواره‌ای به سمت سینما بیاید و یا تحت تأثیر آن قرار بگیرد. تأثیر تبلیغات فیلم‌ها در شبکه‌های ماهواره‌ای آن چنان نیست که فکر می‌کنید.

وی همچنین درباره رایزنی با مسئولان تلویزیون و تبلیغات گسترده فیلم‌های سینمایی از شبکه‌های داخلی بدون اعمال سلیقه عنوان کرد: امروز تبلیغات تلویزیون بیشتر شبیه یک زمان دادن به مخاطب شده است، برای اینکه بتواند به کارهایش برسد و بعد دوباره برگردد و برنامه مورد علاقه‌اش را پیگیری کند. در واقع تبلیغات تلویزیون رسالت اصلی خودشان را از دست داده‌اند و اصلاً مشخص نیست چند درصد از مخاطبان تلویزیون مخاطبان سینما هم باشند. از سوی دیگر امروز رسانه‌های مجازی در امر تبلیغات بسیار مؤثرتر و تأثیرگذارتر از تلویزیون هستند. تبلیغات لحظه‌به‌لحظه امروز بسیار اهمیت پیدا کرده و تلویزیون به سبب همین موضوع اخبارش همواره سوخته است. وقتی بخش خبر بیست و سی که مهم‌ترین بخش خبری ما را شکل می‌دهد، نگاه ‌کنید، تمام اخبارش سوخته است، چرا که شما به واسطه فضای مجازی و شبکه‌های مختلف تا ساعت ۸ صبح تمام اخبار را دریافت کرده‌اید. در حوزه تبلیغات هم به همین شکل است، من تمام آنچه می‌خواهم برای فیلمم تبلیغ کنم می‌توانم از طریق شبکه‌های مجازی بدون هیچ ممیزی انجام دهم و اهالی رسانه هم از شبکه من استفاده می‌کنند و خوراک خودشان را فراهم می‌کنند و مخاطب هم از آن مطلع می‌شود ولی در تلویزیون من باید زیر بار ممیزی بروم، هزینه‌های سنگین هم داشته باشم تازه آیا کسی ببیند یا نبیند و فکر می‌کنم تلویزیون تأثیر منفی هم در این زمینه دارد.

گلستانه که پیش از این خبر از ساخت فیلم “تشویش” داده بود درباره تولید آن نیز گفت: اصلاحیه‌هایی به آن خورده است که در حال انجام است و به محض اینکه پروانه ساخت آن صادر شود شروع به کار می‌کنم.

وی در پایان درباره زمان اکران فیلم سینمایی “نقطه کور” نیز اظهار کرد: “نقطه کور” از نیمه دوم مهرماه اکران می‌شود و در ایران و چند کشور اروپایی اکران همزمان خواهد داشت که مشغول رایزنی‌ها هستیم.

منبع :هنر آنلاین
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.