سلام بمبیی به آزادی رسید

روزنامه سینما انتشار در نهم خرداد نود و پنج


فیلم قربان محمدپور با دریافت پروانه نمایش ،بعد از بارکد اکران عمومی می شود.
سلام بمبیی به ازادی رسید.

Hello mumbai،cinema newspaper

به گزارش عصرامروز به نقل از مشرق – نسخه نهایی این فیلم بیش از یک ماه است که آماده و به اداره کل نظارت ارزشیابی ارسال شده است.فیلمی که حتی قرار بود در اکران عید فطر روی پرده برود اما طولانی شدن روند صدور پروانه نمایش باعث شد اکران فیلم به تعویق بیفتد.

شنیده ها حکایت از آن دارد که پروانه نمایش “سلام بمبئی” با چند مورد اصلاحیه صادر شده است. اصلاحیه هایی که از سوی دست اندرکاران آن اعمال شده تا مجوز نمایش فیلم صادر شود. البته هنوز مشخص نیست اصلاحیه های فیلم در حد چند پلان بوده است

 

*اکران در گروه آزادی

اما تازه ترین خبر درباره این فیلم قطعی شدن زمان اکران آن است. به تازگی پخش کننده فیلم با سرگروه سینما آزادی به توافق رسیده تا اکران دوم عید فطر آن قطعی شود. قرار است از هفته آینده «بارکد» ساخته مصطفی کیایی در گروه آزادی روی پرده برود و با توجه به تسهیلات اکران در ماه رمضان، این فیلم می تواند ۱۰ هفته روی پرده بماند در چنین شرایطی «سلام بمبئی» مرداد میتواند به اکران عمومی در بیاید.

*چالش اکران همزمان دو فیلم گلزار

با قطعی شدن اکران «سلام بمبئی» در هفته اول مرداد حالا چالش اصلی احتمال اکران همزمان دو فیلم از این بازیگر است. محمدرضا گلزار که ۴ سال است فیلمی از او اکران نشده با دو فیلم به سالن های سینما برمیگردد. به غیر از فیلم قربان محمدپور که فیلمیران اکران اواسط تابستان آن را قطعی کرده، هدایت فیلم هم با «خشکسالی و دروغ» متقاضی اکران آینده است. فیلمی که ظاهرا قرارداد اکران آن برای گروه اریکه ایرانیان ارائه شده و با توجه به خروج این سینما از چرخه اکران سرگروه ها این احتمال وجود دارد «خشکسالی و دروغ» در گروه آفریقا روی پرده برود. باید دید شورای صنفی نمایش چه تدبیری برای جلوگیری از اکران همزمان دو فیلم از گلزار دیده است.

*کارگردان هفته آینده به هند می رود

«سلام بمبئی» در حالی قرار است به زودی اکران عمومی شود که تنها ساخت موسیقی آن به مرحله نهایی نرسیده است. قربان محمدپور کارگردان این فیلم هفته آینده عازم هند می شود تا مراحل پایانی آهنگسازی فیلم زیر نظر او انجام شود. فیلمی که چند ترانه هندی نیز در ان اجرا خواهد شد.

*اکران با زیرنویس فارسی

«سلام بمبئی» قرار است در سینماهای ایران با زیرنویس فارسی اکران شود. ۱۰ درصد از زبان فیلم هندی، ۳۰ درصد انگلیسی و تنها ۶۰ درصد آن فارسی است به همین دلیل دست اندرکاران فیلم تصمیم گرفته اند در بخش های غیر ایرانی به جای دوبله از زیرنویس فارسی استفاده کنند.

*تعویق اکران خارج از ایران

در حالی که پیش از این عنوان شده بود این فیلم همزمان با ایران اکران بین المللی هم خواهد داشت اما به دلیل مهیا نشدن شرایط اکران خارج از ایران ان به تعویق افتاده است. گفته می شود «سلام بمبئی» برای فصل پاییز در هند و دیگر کشورها روی پرده خواهد رفت.

hello mumbai
3 دیدگاه


 1.    nz - ۹۵/۰۳/۰۹

  :-BD <:-P \:D/

 2.    behnaz4 - ۹۵/۰۳/۰۹

  :-BD :* ^:)^

 3. افشار مژگان
     افشار مژگان - ۹۵/۰۳/۱۱

  هورااااا
  بهترین خبر
  :-BD


نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.