سلام بمبئی کمتر از یک ذقیقه حذف شده است

قربان محمدپور کارگردان فیلم «سلام بمبئی» در گفت‌وگو با آی سینما میزان اصلاحیه‌های وارد شده به آخرین ساخته‌اش را کمتر از یک دقیقه عنوان می‌کند. او همچنین در مورد ساخت قسمت دوم این فیلم هم توضیحاتی ارائه می‌کند و می‌گوید که از اواخر امسال ساخت «سلام بمبئی۲ » را آغاز خواهد کرد.

«سلام بمبئی» آخرین ساخته قربان محمد پور با بازی محمدرضا گلزار، دیا میرزا، بنیامین بهادری و … سال گذشته در کشور هند جلوی دوربین رفت و پیش‌بینی می‌شود با توجه به فضای شاد و بازیگرانی که دارد، با استقبال مخاطبان همراه شود.

در هفته‌های گذشته گفته‌های ضد و نقیضی در مورد اصلاحیه‌های وارد شده به این فیلم به مطرح شد و حتی برخی از رسانه‌ها از بازبینی مجدد آن توسط اعضای شورای پروانه نمایش خبر دادند. محمدپور در این باره به آی سینما می‌گوید: «در جلسه‌ای که با جناب آقای ایل بیگی داشتیم، آنونس‌های «سلام بمبئی» را به ایشان تحویل دادیم. این که بگوییم این فیلم چند بار مورد بازبینی قرار گرفت، صحت ندارد و همان مرتبه اول، شورای پروانه نمایش اصلاحیه‌های این فیلم را به ما اعلام کرد و ما هم آن‌ها را اعمال کردیم. اصلاحیه‌های «سلام بمبئی» کمتر از یک دقیقه است و هیچ‌کدام یک از آنها تاثیر منفی روی داستان فیلم نمی‌گذارد. آقای نوروز بیگی هم که قبلا اعلام کرده بودند که پروانه نمایش «سلام بمبئی» صادر شده و به همین ما خودمان را برای نمایش این فیلم در مهر ماه آماده خواهیم کرد.»

این کارگردان همچنین درباره ساخت قسمت دوم «سلام بمبئی» می‌گوید: «ما تا سال ۲۰۱۷ با کمپانی هندی پوجا فیلم قرار داریم و با توجه به این موضوع، آنها تصمیم گرفتند که قسمت دوم این فیلم هم ساخته شود. ما امیدواریم با اکران فیلم در ایران و مشاهده بازخوردها و استقبال مخاطبان، ساخت قسمت دوم «سلام بمبئی» را از اواخر سال آغاز کنیم.»

محمد پور در پایان می‌گوید با اکران «سلام بمبئی» کمک بزرگی به اقتصاد سینمای ایران خواهد شد: « پیش بینی ما این است که این فیلم با توجه به فضای شادی و مفرحی که دارد، به فروش قابل قبولی دست پیدا کند. «سلام بمبئی» یک ملودرام قصه گو است و می‌تواند کمک بسیار زیادی به اقتصاد سینمای ایران بکند.»


hello mumbai

hello mumbai

hello mumbai
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.