“سلام بمبئی” پرفروش‌ترین فیلم زمستانی اصفهان

استقبال گرم مخاطبان سینما از فیلم‌های زمستانی در حال اکران، جنب و جوش خاصی را به سالن‌های سینمایی اصفهان داده، به طوری که “سلام بمبئی” رکورد پرفروش‌ترین فیلم زمستانی در سینماهای اصفهان را از آن خود کرده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سالن‌های سینماهای اصفهان در روزهای زمستان امسال برخلاف سال‌های گذشته، شاهد گرمای حضور تماشاگران از اقشار مختلف هستند.

استقبال گرم مخاطبان سینما از فیلم‌های زمستانی در حال اکران، جنب و جوش خاصی را به سالن‌های سینمایی اصفهان داده است و به گفته مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان توجه مردم به سینما و فیلم‌های سینمایی در طی سال جاری رشد چشمگیری داشته است. در واقع می‌توان گفت که در حال حاضر فروش فیلم‌های سینمایی در سینماهای اصفهان نسبت به سال گذشته افزایش ۶ برابری به همراه داشته است.

افزایش ۶ برابری فروش فیلم‌های سینمایی در استان اصفهان

مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان درباره آخرین وضعیت اکران فیلم‌های سینمایی در شهر اصفهان و استقبال مردم از این فیلم‌ها به تسنیم گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و فعالیت‌های انجام شده، میزان فروش فیلم‌های سینمایی در سینماهای استان اصفهان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۶ برابری داشته است.

سید مصطفی حسینی با اشاره به ارتقای کیفیت سینماهای استان اصفهان در ماه‌های گذشته تصریح کرد: تلاش اصلی ما بر این بوده که استانداردهای لازم یک سالن سینما برای همه سینماهای استان وجود داشته باشد و در بحث بازسازی سینماهای استان، اقدامات بسیاری صورت گرفته است.

وی افزود: در حال حاضر فیلم “سلام بمبئی”، “آس و پاس” و “یتیم‌خانه ایران” در صدر پرفروش‌ترین فیلم‌های یک ماه اخیر سینماهای اصفهان قرار دارند و فیلم “لاک قرمز” نیز در هفته اول اکران خود مورد استقبال خوبی از سوی مخاطبان قرار گرفته است.

“سلام بمبئی” در صدر پرفروش‌ترین‌های سینمای اصفهان

فیلم “سلام بمبئی” اولین محصول مشترک سینمای ایران و هند به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی و با بازی محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری، دیا میرزا بازیگر زن سینمای هند از آذرماه در سینماهای کشور و نیز سینما ساحل و سپاهان و سینماهای شهرستان فولاد شهر، کاشان و گز اکران شده است.

“سلام بمبئی” ملودرامی عاشقانه و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند، در ماه اول اکران این فیلم بیش از یک میلیون‌ نفر تماشاگر داشته که در طول هفته‌های اخیر در صدر پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفته است.

reza golzar - hello mumbai
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.