سلام بمبئی همچنان پرفروش

آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران ۹۵/۱۰/۱۰

انتخاب‌های محدود مخاطب‌های سینما/ «فروشنده» ۱۶ میلیاردی شد، «سلام بمبئی» ۸/۵ میلیاردی

گیشه‌ سینماها با فروشی قابل قبول در هفته گذشته مواجه شدند و فیلم‌های «لاک قرمز»، «وارونگی» و «گیتا» با استقبال مخاطب‌ها هفته را به پایان رساندند. این در حالی‌ است که پس از «سلام بمبئی» که فیلمی برای گیشه‌ است، تعداد انتخاب مخاطبان سینما محدود و انگشت‌شمار است و هنوز فیلمی نتوانسته تب و تاب را به گیشه بازگرداند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، هفته گذشته ۵ فیلم سینمایی از چرخه اکران عمومی خارج شدند و فیلم‌های سینمایی و «چهار اصفهانی در بغداد» و «ما همه گناهکاریم» به گیشه سینماها آمدند.

«مشکل گیتی»

فیلم سینمایی «مشکل گیتی» به چند روزی را به خاطر پخش تیزرهایش از شبکهGEM از پرده سینماها پایین آمده بود، از روز گذشته به چرخه اکران بازگشت و با احتساب فروشش قبل از توقیف، به رقم ۶۷۰ میلیون تومان دست یافت.

«گیتا»

فیلم «گیتا» به کارگردانی مسعود مددی که اولین تجربه سینمایی این کارگردان است، پس از ۱۰ روز اکران عمومی به فروش ۱۶۰ میلیون تومان رسید.

«وارونگی»

همچنین «وارونگی»، سومین تجربه سینمایی بهنام بهزادی، کارگردان گزیده‌کار سینما، پس از ۱۰ روز توانست به فروش ۱۴۵ میلیون تومان در گیشهدست یابد.

«سلام بمبئی»

فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور پس از ۱ ماه از شروع اکرانش در سینماهای کشور، تاکنون ۸ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

«فروشنده»

فیلم «فروشنده» که به صورت محدود و تک‌سئانس در چند سالن سینمایی به اکران خود ادامه می‌دهد، توانست از فروش ۱۶ میلیارد بگذرد به فروش ۱۶ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان دست یابد.

«یتیم خانه ایران»

فیلم «یتیم خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی هم با امکانات ویژه و فروش بلیت به ارگان‌های دولتی، اکران در دانشگا‌ه‌های مختلف کشور و استفاده از سینماسیار در شهرستان‌هایی که سالن سینمایی ندارند، پس از دو ماه به فروش ۱ میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان رسید.

«لاک قرمز»

فیلم «لاک قرمز» که هم‌اکنون در ۱۶ سالن سینمایی در تهران و ۱۹ سالن سینمایی در شهرستان در اختیار دارد، با فروش ۱۸۰ میلیون در شهرستان و ۶۱۰ میلیون تومان فروش در تهران به مجموع فروش ۷۹۰ میلیون تومان در مدت ۱ ماه برسد.

«نفس»

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار تا روز گذشته توانسته بود به فروش ۱ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان دست یابد.

«چهار اصفهانی در بغداد»

همچنین «چهار اصفهانی در بغداد» به کارگردانی محمدرضا ممتاز پس از دو روز توانسته با فروش ۵۵ میلیون تومان دستیابد. این فیلم هم‌اکنون در تهران ۲۰ سالن و در شهرستان ۹ سالن سینمایی دارد.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.