«سلام بمبئی» به شبکه نمایش خانگی می‌آید

سه شنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

«سلام بمبئی» که در جدول فروش سال گذشته عنوان سومین فیلم پرفروش را به خود اختصاص داد، قرار است از فردا در شبکه نمایش خانگی توزیع شود

آی سینما: فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمد پور با بازی محمدرضا گلزار، دیا میرزا، بنیامین بهادری، گلشن گروور و… که اواخر پاییز سال گذشته در سینماهای کشور به نمایش درآمد و یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال شد، قرار است از فردا در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

در حالی که این روزها در برخی معابر پوسترهای فیلم «سلام بمبئی» دیده می شود، پخش کننده ویدیویی این فیلم قرار است «سلام بمبئی» را از فردا در شبکه نمایش خانگی توزیع کند.

«سلام بمبئی» سال گذشته در ابتدای اکران خود با استقبال بسیار زیادی از سوی مخاطبان مواجه شد و تا اواخر دی ماه هم عنوان پر فروش ترین فیلم در حال اکران را به خود اختصاص داده بود. اما پس از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و با اکران «خوب، بد، جلف» و کم شدن تعداد سالن های این فیلم، فروش آخرین ساخته قربان محمد پور رفته فته شیب نزولی پیدا کرد.

«سلام بمبئی» که در جدول فروش سال گذشته عنوان سومین فیلم پرفروش را به خود اختصاص داد، قرار است از فردا در شبکه نمایش خانگی توزیع شود. تصویر گستر پاسارگاد، پخش کنندگی این فیلم را در شبکه ویدیویی بر عهده دارد.

نسخه دوبله «سلام بمبئی» اوایل بهمن ماه در برخی سینماهای تهران و شهرستان به نمایش درآمد که برخلاف نسخه اصلی خیلی مورد توجه مخاطبان قرار نگرفت. قربان محمد پور پیش تر در گفت وگو با آی سینما اعلام کرده بود که هدفش از دوبله «سلام بمبئی» مخاطبان شهرستانی و اشخاصی بودند که خواندن زیر نویس های برای آنها آسان نبوده است.

پیش از این صحبت های مختلفی در مورد ساخت دومین قسمت از «سلام بمبئی» با نام «دختر شیطان» از سوی قربان محمد پور نیز شنیده شده است، اما همچنان تکلیف ساخت آن به طور قطعی مشخص نیست.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.