سلام بمبئی بر پرده ۵ سینمای اصفهان جای گرفت

اصفهان – مدیرکل امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: فیلم سلام بمبئی با توجه به استقبال بالای مخاطبان و رتبه نخست فروش روزانه فیلم، بر پرده ۵ سینمای استان اصفهان اکران شده است.

سید مصطفی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برنامه‌ سینماهای استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به استقبال بالای مخاطبان از فیلم سلام بمبئی این فیلم بر پرده ۵ سینما در استان اصفهان اکران شده است.

وی افزود: سلام بمبئی با بازی محمدرضا گلزار و به کارگردانی قربان محمدپور تمام سانس‌های سینما ساحل را به خود اختصاص داده است و در سالن دو سینما سپاهان نیز اکران شده است.

مدیرکل امور سینمایی حوزه هنری اصفهان با بیان اینکه  سلام بمبئی در سانس ۲۰:۳۰ سینما فلسطین و سالن شماره یک سینما فرهنگ فولادشهر و سالن یک مجتمع سینمایی کاشان اکران شده است، بیان داشت: در سالن اصلی سینما سپاهان فیلم آس و پاس به کارگردانی آرش معیریان به روی پرده رفته است و در ساعات ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ نیز فیلم یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالب زاده اکران می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین به جز سانس ۲۰:۳۰ فیلم نفس به کارگردانی نرگس آبیار در سینما ساحل اکران شده است و در سینما یاسمن شاهین شهر و سالن سه مجتمع سینمایی کاشان نیز  فیلم آس و پاس اکران شده است.

حسینی با بیان اینکه همچنین در سالن دو مجتمع سینمایی کاشان فیلم نفس و در سینما بهار شهر گز نیز فیلم آس و پاس اکران شده است، گفت: در نخستین اکران فیلم مردمی فیلم نفس در این هفته، مهران احمدی بازیگر و نرگس آبیار کارگردان فیلم در سینما فلسطین حضور یافتند.

وی تاکید کرد: فیلم سلام بمئی جمعه گذشته با فروش ۶۰۰ میلیونی در کشور، رکورد فروش روزانه فیلم را جا به جا کرد و رتبه دوم و سوم بیشترین فروش روزانه نیز به ترتیب به من سالوادور نیستم و فروشنده اختصاص دارد.

reza golzar - hello mumbai
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.