رونمایی از پوستر سوم فیلم خشکسالی و دروغ

تاریخ انتشار ۹۵/۶/۳۱

آغاز اکران خشکسالی و دروغ از ۷ مهر ماه

پوستر رسمی فیلم خشکسالی و دروغ

reza-golzar_khoshksali-va-dorough

فیلم «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده قرار است هفتم مهر ماه در ایران اکران شود و به این ترتیب دوری محمدرضا گلزار، از هنرمندان شناخته شده ایران از سینما، به پایان می رسد. «خشکسالی و دروغ» نخستین پروژه سینمایی محمدرضا گلزار است که پس از چهار سال در سینماهای ایران اکران می شود.

این فیلم اقتباسی است از نمایش جنجالی به همین نام، نوشته محمد یعقوبی نمایشنامه نویس نوآوری که این روزها یکی از چهره های موفق تئاتر ایران است.

فیلمنامه را محمد یعقوبی نوشته و در تولید این پروژه سینمایی مشارکت داشته است؛ البته فیلم تفاوت هایی اساسی با نمایش دارد و شخصیت های جدیدی به داستان اضافه شده است.

خشکسالی و دروغ» دومین فیلم بلند پدرام علیزاده در مقام کارگردان است و علاوه بر محمدرضا گلزار هنرمندان دیگری چون پگاه آهنگرانی، علی سرابی، آیدا کیخایی و خاطره اسدی در آن حضور دارند.

این فیلم به دلیل ممیزی از سی و چهارمین جشنواره سینمایی فجر کنار گذاشته شد و فرآیند صدور پروانه نمایش آن طولانی، پیچیده و جنجالی بود.

پس از رایزنی های بسیاری که پدرام علیزاده کارگردان فیلم با مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشت، پروانه نمایش به شرط حذف چند «صحنه مورددار»، فروردین ماه گذشته صادر شد.

البته اکران «خشکسالی و دروغ» به دلیل مصادف شدن با مناسبت های مذهبی چند بار به تأخیر افتاد، تا این که در نهایت قرار شد هفتم ماه مهر در سینماهای ایران اکران شود.

با توجه به موفقیت نمایش و حواشی زیاد فیلم در ماه های اخیر، پیش بینی می شود «خشکسالی و دروغ» یکی از آثار پرفروش سینمای ایران باشد.

محمدرضا گلزار فعالیت های هنری خود را با موسیقی آغاز کرد و با گروه آریان به اوج شهرت رسید. او در سال های اخیر حضور موفقی در سینما داشته و به دلیل محبوبیت زیادی که به ویژه در میان جوانان دارد، یکی از بازیگران پولساز گیشه محسوب محسوب می شود.

سلام بمبئی فیلم جدیدی است که محمدرضا گلزار در آن بازی کرده، محصول مشنرکی از سینمای ایران و هندوستان که در مرحله تدوین است و هنوز تاریخ اکران مشخصی ندارد

خرید آنلاین فیلم از سینما تیکت

برای مشاهده سایت سینما تیکت بر روی عکس زیر کلیک کنید

reza golzar - khoshksali

پوسترهای قبلی فیلم خشکسالی و دروغ

reza golzar - khoshksali،reza golzar – khoshksali

 
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.