دیگر هیچ اصراری به حضور “رضا گلزار” در فیلمم ندارم

کارگردان فیلم شاخ کرگدن گفت: من دیگر هیچ اصراری به حضور محمدرضا گلزار در فیلمم ندارم. البته این را بگویم که من هیچ مشکل و زاویه‌ای با گلزار ندارم اما دیگر تاکیدی هم برای حضور وی نمی‌بینم. به گزارش پارس نیوز، 

محسن محسنی نسب نویسنده و کارگردان سینما درباره آخرین فعالیت‌ها خود در عرصه سینما گفت: حقیقت امر اینکه به تازگی نگارش فیلمنامه‌ای به نام ملاقات را نوشته‌ام و برای دریافت پروانه ساخت آن را به شورای پروانه ساخت ارائه داده‌ام.

وی در همین راستا ادامه داد: فیلم سینمایی ملاقات پروژه‌ای در ارتباط با مسابقه ندادن قهرمانان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در برابر نمایندگان رژیم صهیونیستی است. این فیلم در ژانر ورزشی ساخته شده و به نوعی ادامه‌ای بر فیلم یاس‌های وحشی است.

کارگردان فیلم خضرا فیلم جدید خود را پروژه‌ای سخت خواند و افزود: این فیلم در ایران، چین و کانادا فیلمبرداری می‌شود. ملاقات پروژه بسیار سختی است اما تمام سعی من بر آن است که امسال بتوانم آن را کلید زده و به جشنواره فیلم فجر برسانم.

وی درباره دلیل توقف ساخت فیلم ستاره‌های رخشان اضافه کرد: ستار‌های رخشان پروژه به شدت سختی است که در سه اپیزود ساخته می‌شود. در حال حاضر یک اپیزود آن را ساخته‌ام و ساخت دو اپیزود بعدی منوط به حمایت دولت و مسئولین فرهنگی است زیرا فیلم در ژانر دفاع مقدس ساخته شده و ساخت آن بدون حمایت ممکن نیست.

کارگردان فیلم شاخ کرگدن درباره احتمال حضور محمدرضا گلزار در فیلم ستاره‌های رخشان تاکید کرد: من دیگر هیچ اصراری به حضور محمدرضا گلزار در فیلمم ندارم. البته این را بگویم که من هیچ مشکل و زاویه‌ای با گلزار ندارم اما دیگر تاکیدی هم برای حضور وی نمی‌بینم.

وی درباره وضعیت اکران در سینما و چرخه فیلمسوزی افزود: متاسفانه چرخه کنونی اکران سینمای کشور را نابود کرده است. دهه هفتاد هم فیلم زیاد اکران می‌شد و سینماها هم کمتر بود اما به هیچ وجه شاهد ورشکستگی آثار نبودیم و همه آنها می‌فروختند.

پینوشت: عدم توافق این خبر مورد تایید می باشد و محمدرضاگلزار در این پروژه حضور نخواهد داشت.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.