درد دل عاشقانه با مخاطبان فهیم عاشقانه

لطفا حلال ببینید!

متأسفیم اعلام کنیم که از زمان توزیع اولین قسمت «عاشقانه» تاکنون چند میلیون بار این سریال از سوی برخی کاربران به صورت غیر قانونی دیده شده است. آمار تکان دهنده است و در صورت ادامه این روند باید در آینده ای نه چندان دور نظاره گر نابودی کامل تولیدات اینچنینی در شبکه نمایش خانگی باشیم.

 

در واقع خرید کپی های غیر قانونی و دانلود غیر قانونی از سایت های نامعتبر اگر چه از سوی بسیاری افراد امری عادی و البته پیش پا افتاده به نظر می رسد، اما همین این امر که اشکال شرعی نیز بر آن وارد است، در صورت تداوم به تنهایی تمامی سرمایه یک پروژه را به باد خواهد داد.

همیشه در این مواقع تأسف می خوریم که ای کاش مدیران برای حمایت از سازندگان آثار نمایش خانگی، تصمیمات جدی تری را در این زمینه اتخاذ می کردند تا کمتر شاهد هدر رفتن سرمایه هایی شویم که صرف هزینه رشد و اعتلای فرهنگ کشور شده است. بودجه هایی که در صورت سرمایه گذاری در هر شغل و تجارت دیگر، سود بیشتر و البته بی دغدغه تری را برای صاحبان آن به ارمغان می آورد.

با این حال خوشحالیم که در کنار بارگذاری و فروش غیر قانونی توسط برخی سایت های غیر حرفه ای و غیرمعتبر، که بزودی پرونده آنها پیگیری قضایی می شود، خوشبختانه بسیاری از مخاطبان فهیم نیز در حمایت از تمامی سازندگان «عاشقانه» نسخه اورجینال و البته حلال این سریال را تهیه می کنند و همین امر باعث دلگرمی ما در ادامه این راه سخت و پرمشقت است.

در پایان امیدواریم شاهد فرا رسیدن روزی باشیم که در داخل کشور تصمیمات جدی تری درباره مسئله قانون کپی رایت و حمایت از صاحبین و مالکین اثر اتخاذ شود تا همچنان بتوان با تولید آثار با کیفیت و البته در شأن مخاطب امروزی، به مقابله با تهاجم فرهنگی شبکه های معاند پرداخت.

مخاطب سخت پسند ایرانی پیش از این نیز بارها ثابت کرده که در صورت ارائه یک مجموعه با کیفیت، آن اثر را تهیه کرده و همراه با خانواده خود به تماشای محصول داخلی می نشیند.

مسئله ای که می توان با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی در سطح کلان و با کمک گرفتن از ظرفیت های بخش خصوصی در سال های متمادی آن را ادامه داد و تماشاگران را تشویق به خرید آثار ایرانی کرد. اتفاقی که چندان دور از دسترس نیست…
مدیر اجرایی سریال #عاشقانه

عکس یادگاری “عاشقانه ” ها
و سکانسهای نهایی نقش گیسو مهناز افشار و حمیدرضاپگاه در سریال
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.