خط و نشان «سلام بمبئی» برای «فروشنده»

خط و نشان «سلام بمبئی» برای «فروشنده»/صدر جدول پرفروش ترین فیلم سینما در تسخیر «فروشنده»/عبور فروش سینمای ایران از ۱۳۴ میلیارد تومان

عبور فروش سینمای ایران از ۱۳۴ میلیارد تومان

فروش سینمای ایران در این هفته با اکران «سلام بمبئی»، با رونق بیشتری به روند صعودی خود ادامه داد و مجموع فروش سینمای ایران در سال جاری به فراتر از ۱۳۴ میلیارد تومان رسید که در مقایسه با سال های گذشته، رکورد تاریخی را ثبت نموده است.

۱۰فیلم پرفروش روی پرده سینماهای ایران تا این هفته: تداوم صدرنشینی «فروشنده»

به گزارش اقتصادوما بر اساس آمار فروش فیلم ها در «سی نت»، در جدول پرفروش ترین فیلم های روی پرده سینمای ایران، تا این هفته، فروشنده با فروش ۱۵٫۷۲۵ میلیاردتومانی خود همچنان صدرنشینن جدول فروش فیلم های روی پرده سینما است. «خشکسالی و دروغ» نیز با فروش ۲٫۵۶۱ میلیارد تومانی خود رده دوم را در اختیار دارند. فیلم «سیانور» نیز توانسته است با فروش ۲٫۵۱۵ میلیارد تومانی در رده سوم قرار گیرد. اما «سلام بمبئی» در هفته اول اکران خود با فروش ۱٫۸۰۲ میلیاردی خود موفق شده با سرعتی خیره کننده خود را به رده پنجم جدول برساند. جزئیات رده بندی پرفروش ترین فیلم های روی پرده تا این هفته را در جدول زیر ببینید.

reza-golzar_amar-foroush1

پرفروش ترین فیلم های سینمای ایران در جدول سال ۱۳۹۵ تا این هفته: صعود فروشنده به پرفروش ترین فیلم سینمای ایران
اما در جدول فروش سالانه، این هفته بالاخره «فروشنده» توانست با فروش ۱۵٫۷۲۵ میلیارد تومانی طی ۱۳ هفته، با پشت سر گذاشتن «من سالوادور نیستم» نه تنها به صدر جدول فروش سال جاری صعود کند، بلکه به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما از لحاظ فروش ریالی بدل شد. به این ترتیب «من سالوادور نیستم» با فروش ۱۵٫۷۰۵ میلیاردتومانی خود به رتبه دوم جدول فروش فیلم های سینمای ایران در سال جاری نزول کرد. ۵۰ کیلو آلبالو نیز با فروش ۱۴٫۸۰۹ میلیاردتومانی خود رده سوم را در اختیار دارد. جزئیات رده بندی پرفروش ترین فیلم های سینمای ایران در سال ۱۳۹۵ تا این هفته را در جدول زیر ببینید.

reza-golzar_amar-foroush-2

پرفروش ترین فیلم های سینمای ایران در جدول فروش هفتگی: خط و نشان «سلام بمبئی» برای «فروشنده» از هفته اول
به گزارش اقتصادوما بر اساس آمار فروش هفتگی فیلم ها در «سینما تیکت»، این هفته فیلم «سلام بمبئی» در حالی که هنوز روزهای اکران آن به یک هفته نرسیده است، موفق شده با فروش ۱ میلیارد و ۵۹۱ میلیونی در صدر جدول فروش هفتگی سینمای ایران قرار گیرد. «سلام بمبئی» با این آغاز طوفانی از همین هفته اول اکران خود، برای «فروشنده» در صدر جدول خط و نشان کشیده است و به نظر می رسد در صورت تداوم این روند فروش، صدر جدول فروش سینمای ایران را نشانه رفته است. پس از «سلام بمبئی»، فیلم های «آس و پاس» با فروش هفتگی ۲۹۹ میلیون و «نفس» با فروش هفتگی ۱۳۶ میلیونی در بالای جدول فروش هفتگی سینمای ایران قرار دارند
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.