«خشکسالی و دروغ» فیلمی در جهت تحکیم خانواده است

تهیه کننده فیلم «خشکسالی و دروغ» درباره وضعیت اکران این اثر سینمایی به خبرنگار فرهنگی پانا گفت: این فیلم هیچ مشکلی در دیالوگ ندارد، در شورای بازبینی مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته است و به نظرم این فیلم در جهت تحکیم خانواده است.


reza-golzar_pardis-charsoo3،reza-golzar_pardis-charsoo2

غلامرضا موسوی تهیه کننده سینمای ایران با اشاره به مشکلات تبلیغات در سینمای ایران به خبرنگار فرهنگی پانا گفت: مشکل سینمای ایران این است که هیچ امکان تبلیغاتی جز فضای مجازی و بازتاب خبر در مطبوعات و خبرگزاری ها ندارد. تلویزیون هم بر اساس ضابطه ای که برای خود تعریف کرده> هیچ توزیع عادلانه ای در ارائه آگهی به فیلم ها ندارد. مثلا به یک فیلم ۲۰ آگهی و به دیگری ۳۰۰ آگهی می دهد! زمانی هم که یک شبکه ماهواره ای مثل جم شروع به پخش رایگان تیزر فیلم های سینمایی روی پرده می کند، همه مدعی می شوند که چرا چنین اتفاقی افتاده است.
وی با اشاره به این که هیچ وقت به جم آگهی فیلم های خود را ارائه نداده است، افزود: من به شخصه هیچ وقت آگهی فیلم هایم را در اختیار جم قرار نداده ام اما این شبکه گاهی خود هم اقدام به پخش تیزرهای سینمایی می کند و به دنبال آن مدیران، عوامل یک فیلم را تحت فشار قرار می دهند. در حالی که هیچ حمایتی هم از سوی تلویزیون یا سایر بخش های دولتی از یک فیلم در حال اکران صورت نمی گیرد. ناچارا فیلم باید دهان به دهان تبلیغ شود که این اتفاق هم در کلان شهرها کمتر می افتد و بیشتر در شهرهای کوچک راهکار تبلیغاتی مناسبی محسوب می شود.
این تهیه کننده در پاسخ به این که انتقادات وارده و حواشی درباره توقف اکران «خشکسالی و دروغ» چه نتیجه ای داشت، بیان کرد: «خشکسالی و دروغ» در شورای بازبینی مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته است و اساس این فیلم بر مبنای نمایش «خشکسالی و دروغ» بوده که بارها و بارها روی صحنه رفته است. به نظرم این فیلم در جهت تحکیم خانواده است و حتی به جای فحش و ناسزا هم از یک واژه ابداعی به نام بیست و چند استفاده می کند و این جایگزینی را آموزش می دهد.
وی از تهیه کنندگی فیلم جدیدی خبر داد و گفت: در نظر داریم طرحی را به تدریج برای تولید آماده کنیم.
رئیس شورای عالی تهیه کنندگان خانه سینما درباره فعالیت های این تشکل صنفی نیز توضیح داد: اکنون چهار تشکل تهیه کنندگی در خانه سینما وجود دارد که زیر نظر شورای تهیه کنندگان به طور متحد فعالیت می کنند و جلساتی را به طور مستمر برای ارتقای حرفه تهیه کنندگی برگزار می کند. همچنین با کانون کارگردانان هیات مشترکی تشکیل داده ایم که دو نفر به نمایندگی از این کانون و سه نفر به نمایندگی از شورای عالی تهیه کنندگان جلساتی را با مسئولان سینما برگزار کرده و معمولا این جلسات نتیجه بخش هم هستند.

reza-golzar_pardis-charsoo1

وی در پایان خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی از همکاران اطلاعات یک طرفه ای درباره مسائل در این نشست ها ارائه می کنند که در واقع به دنبال نوعی تسویه حساب با برخی از همکاران خود در سینما هستند. اما این امری مذموم است و این افراد باید در نظر بگیرند که این رابطه ممکن است متقابل باشد و دیگران هم درباره آن ها چنین اطلاعات نادرست یا غیر کاملی را ارائه کنند.نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.