” خشکسالى و دروغ ” در انتظار پروانه نمایش …

سید غلامرضا موسوی، تهیه‌کننده فیلم “خشکسالی و دروغ” ابراز امیدواری کرد که این فیلم پیش از عید پروانه نمایش بگیرد.

این تهیه‌ کننده سینما، درباره برخی اخبار غیررسمی مبنی بر توقیف فیلم “خشکسالی و دروغ” تصریح کرد: فیلم را برای بازبینی به اداره کل سینمای حرفه‌ای ارائه کرده‌ایم، اما این شورا در یک ماه گذشته درگیر بازبینی فیلم‌های جشنواره فجر بود و دیگر فعالیت‌هایش به تعویق افتاده بود و حالا قرار است براساس نوبت، فیلم‌ها را بازبینی کنند که امیدوارم پیش از عید پروانه نمایش فیلم ما صادر شود.

وی در مورد اکران «خشکسالی و دروغ» در ایام عید نوروز عنوان کرد: به طور قطع اکرانی برای این فیلم در عید نوروز نداریم و بعد از این ایام فیلم را در سینماهای کشور نمایش خواهیم داد.
او در پاسخ به این پرسش که آیا نسخه فیلمبرداری شده با فیلمنامه‌ای که در وزارت ارشاد تصویب شده است، تفاوت دارد؟ تأکید کرد: پیش از فیلمبرداری نسخه‌ای را که قرار بود براساس آن فیلم ساخته شود، به شورای بازبینی فرستادیم و شاید یک‌دهم درصد میان این دو نسخه تفاوت باشد و تنها دلیلش هم این است که این فیلم براساس نمایشنامه ساخته شده و گاه لازم بوده تغییراتی برای سینمایی شدن آن صورت بگیرد. اما اساس قضیه هیچ تفاوتی نکرده است.

موسوی با اشاره به اجرای موفق نمایش “خشکسالی و دروغ” به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی یادآور شد: این نمایش در دو دولت گذشته اجرا و متن آن هم منتشر شده است. ضمن اینکه دی‌وی‌دی آن هم توزیع شده و فیلم ما هم هیچ تغییری نسبت به نمایش ندارد.
فیلم “خشکسالی و دروغ” به کارگردانی پدرام علیزاده با بازی محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی، علی سرابی، آیدا کیخایی، خاطره اسدی، مارال بنی‌آدم، امیر سپهر محرابی، سمانه اسماعیلی، بانو کیخایی، آیلین کیخایی، تینو صالحی، افشین اخلاقی، صدف فانی ساخته شده است.

 

khoshksali
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.