خبر تحریم «مادر قلب اتمی» از سوی حوزه هنری صحت ندارد

چهارشنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

امیر سیدزاده در گفت وگو با آی سینما:

آی سینما: امیر سیدزاده تهیه کننده فیلم «مادر قلب اتمی» در گفت وگو با آی سینما اعلام کرد که خبر تحریم این فیلم سینمایی از سوی حوزه هنری صحت ندارد و حوزه هنوز هیچگونه اظهار نظری در مورد تحریم این فیلم در سالن های وابسته خود را به سازندگان فیلم اعلام نکرده است.

فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» ساخته علی احمدزاده با بازی ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان و… از امروز در سینماهای تهران و شهرستان به نمایش درآمد. در روزهای گذشته پیش فروش این فیلم سینمایی با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد.

اما با آغاز اکران این فیلم سینمایی و مشاهده سایت سینما تیکت، مشخص می شود که این فیلم سینمایی هنوز در برخی سینماهای کشور از جمله «آزادی» که وابسته به حوزه هنری است به نمایش درنیامده است.

امروز کانال تلگرامی سینما اعلام کرد که حوزه هنری فیلم «مادر قلب اتمی» را تحریم کرده و از فیلم علی احمدزاده به عنوان اولین فیلم تحریمی حوزه هنری در سال ۹۶ نام برد.

امیر سیدزاده تهیه کننده «مادر قلب اتمی» در واکنش به خبر تحریم این فیلم سینمایی به آی سینما گفت: «حوزه هنری هنوز به ما خبری در مورد تحریم این فیلم سینمایی نداده و ما در حال رایزنی با آنها هستیم تا این فیلم سینمایی در سالن های وابسته به این نهاد به نمایش درآید. خبر تحریم «مادر قلب اتمی» از سوی حوزه هنری صحت ندارد و من به عنوان تهیه کننده این فیلم می گویم که حوزه هنری در مورد ممنوعیت اکران «مادر قلب اتمی» در سینماهای وابسته به خود هیچ خبری به ما نداده است.»

سیدزاده همچنین در مورد این موضوع ادامه داد: «فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» در اولین روز اکران خود توانسته به ۱۹ سانس فوق العاده برسد و سینماهای حوزه با اکران این فیلم می توانند تزریق مالی خوبی در سینماها به وجود بیاورند.»

پیش از این هم حوزه هنری در ابتدا فیلم «امتحان نهایی» را در سینماهای خود به نمایش درنیاورد، اما با گذشت یک هفته فیلم عادل یراقی در سینماهای وابسته به این نهاد اکران شد و مشکلی هم از ابن بابت به وجود نیامد.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.