حضور رضا گلزار در هشتمین همایش بین المللی روز جهانی بیماری های نادر

هشتمین همایش بین‌المللی روز جهانی بیماری‌های نادر شب گذشته با حضور چهره‌های هنری و ورزشی در محل مرکز همایش‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

محمدرضا گلزار یکی از مهمترین چهره‌هایی بود که در این مراسم حاضر شد و با حضور در کنار بیماران و خانواده‌هایشان به آنها قوت قلب داد. بیشترین زمان حضور گلزار در همایش به ثبت عکس‌های یادگاری با بیماران سپری شد. جالب اینکه این هنرمند با خوش‌رویی از بیماران استقبال کرد و عکس‌های یادگاری زیادی را در کنار بیماران پروانه‌ای ثبت کرد.»

شب گذشته ، یکشنبه ۸ اسفند ، هشتمین همایش بین المللی روز جهانی بیماری های نادر با حضور شخصیت های هنری و ورزشی و سیاسی در سالن مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر ایران در هشتمین همایش بین المللی روز جهانی بیماری های نادر با اشاره به اینکه این بنیاد عضو اتحادیه بیماران نادر اتحادیه اروپا و آسیا و همچنین عضو کمیته بیماران نادر سازمان ملل است، گفت: ۲۰ انجمن در کشورمان ۱۵۰ هزار نفر را که به بیماری نادر مبتلایند تحت پوشش دارند.
علی داوودیان با بیان اینکه حدود یک میلیون و دویست هزار بیمار نادر در کشور داریم، افزود: گروه علمی بیماران نادر را با محوریت پزشکان حوزه ژنتیک از اردیبهشت امسال تشکیل دادیم.
وی ادامه داد: طرح نسخه شفا بخش رمضان را در تهران اجرا و هشت هزار بیمار راویزیت و همچنین طرح کرامت را برای ادارات دولتی و طرح ولایت را اجرا کردیم.
داوودیان با اشاره به اینکه بحث غربالگری را در بنیاد بیماری های نادر آغاز کردیم، گفت: تلاش کردیم شرایط را برای بهبود زندگی بیماران تامین کنیم.
امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هم با حضور در این همایش با اشاره به اینکه دیده شدن مشکلات بیماران نادر موضوع مهمی است، گفت: بیماری های نادر هزینه های فراوانی دارد و با توجه به اینکه ایران کشور ثروتمندی است بیماران ما نباید دغدغه هزینه را داشته باشند.
وی افزود: آموزش و پرورش و بهداشت بر اساس قانون اساسی ما برای همه افراد باید رایگان باشد اما متاسفانه این گونه نیست.
قلعه نوعی گفت: از دولت مردان می خواهیم به همه بیماری ها به ویژه بیماری های نادر توجه کنند.
بهزاد فراهانی هنرمند سینما و تلویزیون نیز با حضور در این همایش  بر لزوم توجه به بیماری های خاص تاکید کرد و گفت: کسانی که در این حوزه زحمت می کشند جزو فرهیختگان الهی هستند.
محمدرضا گلزار بازیگر سینما و تلویزون و نیکبخت واحدی فوتبالیست سابق نیز از دیگر افرادی بودند که با هدف حمایت از بیماران نادر در این همایش حضور داشتند.
هشتمین همایش بین المللی روز جهانی بیماری های نادر با حضور متخصصان این حوزه ، بیماران و خانواده آنان و با حضور برخی از هنرمندان و اهالی ورزش در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
Reza golzar_hamayesh bimaran،Reza golzar_hamayesh bimaran،،Reza golzar_hamayesh bimaran،Reza golzar_hamayesh bimaran،reza golzar_hamayesh bimaran،Reza golzar_hamayesh bimaran،Reza golzar_hamayesh bimaran

Reza golzar_hamayesh bimaran،reza golzar_hamayesh bimaran 1

reza golzar_hamayesh bimaran
3 دیدگاه


  1.    Sahar - 17/02/27

    وای خیلی خوشتیپه خیلی????

  2.    Sahar - 17/02/27

    ایشالا همه ی مریضا خوب بشن?????


نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.