حضور رضا گلزار در رسانه ملی منتفی شد

۹۵/۹/۳۰

تبعات شایعات درباره هدیه چندصد میلیونی گلزار برای حضور در تلویزیون

حضور رضا گلزار دربرنامه شب یلدای شبکه ۵ لغو شد

حضور گلزار در برنامه “ناردون” منتفی شد. تهیه کننده این برنامه در اطلاعیه ای گفت خبرسازی ها درمورد بهای حضور گلزار دراین برنامه، باعث شد تا این نابرادری ها مانع این اتفاق مثبت در تلوزیون شود

reza golzar - nardone،reza golzar - bani film - nardone

 

بانى فیلم- گروه تلویزیون: با توجه به حاشیه های پیش آمده در برخی از سایت‌هابا موضوع گمانه زنی درباره مبلغ پرداختی به محمدرضا گلزار برای حضور در«ناردونه» (ویژه برنامه شب یلدای شبکه پنج) که ارقامی تا بالای صدمیلیون تومان را شامل میشد، محمدحسین رضوی، تهیه‌کننده برنامه جوابیه‌‌ای را منتشر کرد و در اختیار رسانه ها قرار داد. جوابیه‌‌ای که به طور تلویحی در آن آمده حضور گلزار در برنامه مذکور منتفی شده است.

در این جوابیه که نسخه ای از آن نیز در اختیار بانی فیلم قرار گرفته، آمده:
بسم الله الرحمن الرحیم
۱: از حدود یک ماه پیش تولید ویژه برنامه شب یلدا رو شروع کردیم . قدم سخت و دشواری را برداشتیم و طبیعتا مثل هر کار دیگری با مشکلات و موانعی هم روبرو بودیم که سعی کردیم از آنها با تلاش بگذریم.
۲: در این مسیر سنگ اندازی دوستان هم در نوع خود قابل توجه بود و باعث به وجود آمدن برخی مشکلات حاشیه ای در پروژه شد و مسیر برنامه سازی تلویزیونی را تا حد زیادی مختل کرد اما با عنایت خدا هیچ قطاری از حرکت نمی‌ایستد.
۳:روز گذشته خبر عجیب و خاصی درباره حضور دوست خوبم محمدرضا گلزار در برنامه منتشر شد. تیم سازنده از مدت ها پیش با محمدرضای عزیز در گفتگو بوده تا مقدمات حضورش در تلویزیون میسر شود و این حضور را اتفاق مبارک و مثبتی می‌دانستیم اما روز گذشته برخی از افراد با اهداف کاملاً مشخص و با انتشار اخبار کذب و دروغ تلاش کردند که این مسیر را مختل کنند و یک رقم حیرت آور و دروغ را به عنوان بهای حضور این ستاره مطرح کردند که درنهایت با این نابرادری‌ها مانع اتفاقی مثبت در شب یلدای تلویزیون شدند.
۴:این حاشیه سازی ها از چند نفر خاص که کینه توزانه اقداماتشان را علیه من و به دلایلی نامعلوم ادامه می دهند به حرکتی عجیب تر منتهی شد و با انتشار یک پست اینستاگرامی که برای حدود ٢ سال پیش بوده تلاش کردند از هر نوع جنجال دروغی و شبه واقعی استفاده لازم را برای اهداف ببرند.
۵: هدف من برنامه خوب ساختن است و برای همین هم در اتاق فکر برنامه‌هایم و هم در عوامل از ترکیب جوانان و باسابقه‌ها استفاده کردم و هر کمک و مشورتی را با آغوش باز می‌پذیرم،اما هدف این چند نفر چیست، الله اعلم! در هر حال با توجه به این حاشیه سازی ها تنها می توان با تکذیب شدید و قوی تمام این دروغ های مطرح شده و یا افتراهایی که مطرح خواهد شد ، از پیشبرد این جنجال ها جلوگیری کرد.
۶: و مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین….
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.