حذف سرگروه «مادر قلب اتمی» تاثیری بر فروشش نمی‌گذارد

آی سینما: هفته گذشته سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که از چهارشنبه ۳۱ خرداد فیلم «مسلخ» جایگزین «مادر قلب اتمی» در گروه ماندانا خواهد شد. با انتشار این خبر شورای صنفی نمایش به سرعت این موضوع را تکذیب کرد و گفت نمایش فیلم علی احمدزاده در سرگروهش همچنان ادامه دارد. اما امروز دوباره اعلام شد که از چهارشنبه این هفته «مسلخ» به جای «مادر قلب اتمی» اکران خواهد شد. امیر سیدزاده تهیه کننده این فیلم به آی سینما می گوید «مادر قلب اتمی» از چهارشنبه این هفته، تنها سینما ماندانا را از دست می‌دهد و در سایر سینماها همچنان به نمایش خود ادامه خواهد داد.

فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» ساخته علی احمدزاده با بازی ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان و… از دهم خرداد ماه در سینماهای تهران و شهرستان به نمایش درآمد و تاکنون توانسته یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش کند.

پس از تکذیب شورای صنفی نمایش مبنی بر جایگزینی فیلم «مسلخ» به جای «مادر قلب اتمی» در هفته گذشته، امروز خبرگزاری فارس از اکران «مسلخ» از چهارشنبه این هفته به سرگروهی سینما ماندانا خبر داد.

با توجه به فروش قابل قبول «مادر قلب اتمی» در ۲۵ روز گذشته، امیر سیدزاده تهیه کننده این فیلم سینمایی درباره جایگزین شدن «مسلخ» به جای فیلم علی احمدزاده در گروه ماندانا به آی سینما گفت: «سینما ماندانا سرگروه «مادر قلب اتمی» است و این سینما به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد فروش بالایی نداشته و «مادر قلب اتمی» از روز چهارشنبه در این سینما به نمایش درنخواهد آمد.»

سیدزاده در ادامه توضیح داد: «این فیلم متاسفانه به دلیل تحریم حوزه هنری در سینماهای وابسته به این نهاد به نمایش درنیامد و در سینما فرهنگ و چند سالن دیگر هم اکران نشده است. اما خوشبختانه در سایر سینماها این فیلم با تمام مشکلاتی که برای آن به وجود آمده، به فروش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده و با استقبال مخاطبان مواجه شده است.»

سیدزاده در پایان تاکید می کند که گرفته شدن سرگروه سینمایی «مادر قلب اتمی» تاثیر منفی بر فروش این فیلم نخواهد گذاشت.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.