تهیه کننده فیلم «مادر قلب اتمی» : «یکی از مسئولین مجوز فیلمم را در کشوی میزش نگه داشته بود و نمی‌داد»

میر سیدزاده تهیه کننده سینما که فیلم های «شماره ۱۷ سهیلا» و «مادر قلب اتمی» را در نوبت اکران دارد، گفت بیش از یک سال فیلم من در کشوی یکی از مسئولین خاک میخورد.

وی در گفتگو با خبرنگار انصاف نیوز درباره توقیف فیلم «مادر قلب اتمی» و نوبت اکران آن فیلم گفت: فیلم «مادر قلب اتمی» در نیمه اول سال ۹۶ اکران خواهد شد. مشکل نمایش این فیلم سینمایی نبوده و غرض ورزی شخصی یکی از مسولین از درون وزارت ارشاد باعث این اتفاقات شد. اسناد و مدارک کافی در این مورد وجود دارد که در کنفرانس خبری فیلم ارائه خواهم داد. فیلم من از تیر ماه سال ۹۴ پروانه نمایش داشته و تا اسفند ۹۵ در کشوی میز آن مسئول خاک می خورده، پس از شکایت از طریق دادسرای کارکنان دولت مجوز نمایش را پس گرفتم. فیلم مطمئنا اکران می‌شود و هیچ محدودیت و ممنوعیت هم نخواهد داشت و همان نسخه که دوسال پیش مجوز اکران داده شد ، اکران می شود.

وی درباره نبردن نام آن مسئول هم توضیح داد: پس از حکم دادگاه آقای فرجی مدیرکل سازمان سینمایی از ماخواست حکم را ابلاغ نکنیم و اختلاف صنفی بیش از این به بیرون کشیده نشود و پس از آن فرد مذکور مجوز را ارائه داد.

سیدزاده در انتها گفت: من فکر می کنم «مادر قلب اتمی» رکورد همه ی فیلم های سینمای ایران را خواهد زد .«شماره ۱۷ سهیلا» هم مخاطب خاص خودش را دارد چون موضوع روز جامعه ماست و برای اولین بار مطلبی درباره نیاز های طبیعی و غریزی آدم ها با این زبان بیان شده و در جشنواره فجر بازخورد بسیارمناسبی از فرهیختگان و منتقدان همچون هوشنگ گلمکانی ، صادق زیباکلام ،عماد افروغ ، امیرپوریا و نیما حسنی نسب دریافت کرده است.
نظر شما چیه ؟


کد امنیتی *


نظرات شما بعد از تایید در سایت نشان داده می شود.
۱- در دیدگاه های خود از کلمات زشت یا رکیک استفاده نکنید!
۲- لینک و تبلیغ دیگر سایتها (هر لینکی) در دیدگاه ها، حذف میشود.
۳- لطفا در صورت امکان دیدگاهتان را در بخش مربوطه بنویسید.
۴- از گذاشتن مطالب نامربوط شبیه به جوک، طالع بینی و شعر در دیدگاه ها خودداری کنید.
5- سوالات شخصی از نویسنده یا کاربران فقط با رضایت خودشان پاسخ داده می شود.
در صورت رعایت نکردن موارد بالا حق این را داریم که دیدگاهتان را منتشر نکنیم!
دوستانی که با نام کاربری خود وارد سایت شدند نیازی به وارد کردن ایمیل در بخش نظرات ندارند
و باقی دوستان باید ایمیل خود را وارد کنند تا نظرشان ثبت شود.
برای ثبت نام در سایت از این لینک استفاده کنید.